Örgücü Bayanlara : El İşi Bebek Elbise Modelleri

El işi bebek elbise modelleri ile siz de hanımlar kız çocuklarına birbirinden şık ve modern örgü elbise örnekleri yapabilirsiniz. Çocukları mutlu etmek için illa ki pahalı marka kıyafetler almak gerekli değildir. Onları mutlu etmek için kendi el emeğiniz ürünleri yapabilirsiniz. Bebek örgü elbise modelleri arasında hem tığ işi ile yapılan modeller hem de şiş ile yapılan modeller bulunmaktadır. Siz de görsellerde yer alan kolay ama gösterişli modellerden birini ya da bir kaçını çocuğunuza örebilirsiniz.

Bebek örgü elbiseleri arasında o kadar şirin ve cıvıl cıvıl modeller var ki eminim siz de seçmekte zorlanacaksınız. Özellikle bebekler ve çocuklar için yaz aylarında giyebileceği yazlık yün ipler ile güzel elbiseler yapabilirsiniz. Ya da robadan örgü bebek elbise örneği yaparak hem kumaş hem de örgüyü bir arada deneyebilirsiniz. Önceden çocuklar ve bayanlar arasında moda olan jile elbiseleri yeniden örgü ile canlandırabilirsiniz. Örgü jile elbise modelleri arasından beğendiğiniz örnekleri örebilirsiniz.

Gündelik olarak hem de gezmeye giderken örgü bebek elbiseleri kullanabilir ve çocuklarınızı bu şık kıyafetler ile gezmeye götürebilirsiniz. Eğer alerji gibi herhangi bir sorunu varsa bebekler için üretilen anti alerjik örgü yünler kullanarak bebeğin rahatlıkla bu giysileri giymesini sağlayabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir