Örgü Şemalı Tığ İşi Elbise Modelleri

Örgü şemalı tığ işi elbise modelleri olarak paylaştığımız yazımızda sizlere en güzel örnek modelleri ile hazırladığımız galerimizi de sunuyoruz. Yapılışları konusunda daha öncede örgü modelleri konusunda fikirler vermiş ve videolar paylaşmıştık. Tığ işi elbise ve örgü şemaları ile siz de kız çocuklarına en güzel elbiseleri yapabilirsiniz.

Kız çocuğu örgü elbise modelleri çocukları bir kuğu gibi gösteren ve güzelliklerine güzellik katan tasarımlardan oluşmaktadır. Şemalı örnekler sayesinde bu çocuk örgü modelleri arasından siz de dilediğinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Burada verdiğimiz örnekte hoş bir renge sahip olan ve çocukların çok sevdiği pembe renkli örgü elbise örneği yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda bu örneği yaparak her yaşta ki çocuk için örmeniz mümkün olmaktadır.

‘Beğeneceğiniz oldukça güzel bir örnek model için Dantelli tığ işi örgü elbise yapılışı yazımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz.’bknz.

Kız çocuğu tığ işi örgü elbise ile en güzel örgü modelini yapabilir ve gezmeye ya da misafirliğe giderken bu güzel el emeği ürününüzü çocuğunuza giydirebilirsiniz.

Pembe renkli tığ işi örgü elbise
Pembe renkli tığ işi örgü elbise
Tığ işi örgü elbise şeması
Tığ işi örgü elbise şeması
Pembe yazlık örgü elbise örneği
Pembe yazlık örgü elbise örneği
Örgü elbise motifi yapılışı şemalı
Örgü elbise motifi yapılışı şemalı
Tığ işi çocuk elbise örneği yapılışı
Tığ işi çocuk elbise örneği yapılışı

Yukarıda ki resimlerde çocuk örgü elbise örneği modelinin hem yakın çekim motiflerini görebilir hem de şeması sayesinde tığ ile bu örneği çıkarabilirsiniz. Yaz aylarında çocukların rahatlıkla giyebileceği bir elbise olan bu uçuş uçuş etekli pembe renkli tığ işi elbise örneği ve daha fazlası için bizi takip edin.


Bir önceki yazımız olan Dantelli Örgü Kese Modelleri Örnekleri başlıklı makalemizde dantel kese modelleri, örgü kese modelleri ve örgü kese örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir