Örgü Mini Etek Modelleri : El İşi Mini Etek Örnekleri

Örgü mini etek modelleri ile bugün sizlere özel yazımızı paylaşıyorum. Neredeyse her kadının dolabında en az 1 tane olmak kaydıyla mutlaka mini etekler yer almaktadır. Hem günlük hayatta kullanımı yaygın olan mini etekler aynı zamanda da yaz aylarında ve tatillerde sıklıkla tercih edilmektedir. Örgü mini etek örnekleri ise farklı kıyafetler ile kombin yapılarak daha da şık hale gelmektedir.

Çocuk örgü mini etek modelleri de kız çocuklarına oldukça yakışan kıyafetler arasında gelmektedir. Yaz aylarında üzerine bir tişört giydirerek kış aylarında ise badi ve külotlu çorap ile bu örgü etek modelleri arasından yaptığınız örneği giydirebilirsiniz. Eğer bacaklarınıza güvenmiyor fakar yine de mini etek giymek istiyorsanız o halde kalın ve mat renklerde ki çoraplar ya da taytlar ile el işi mini etek modellerini giyebilirsiniz.

Tığ işi mini etek örnekleri fırfırlı şekilde, pilelik ya da kat kat motifleri ile oldukça şık ve güzeldir. İsterseniz örgü bikini etek modeli olarak da dantel motifli mini etekleri deneyebilirsiniz. Artık bikinileri dahi örgü olarak satın alan hanımlar eteği de kendileri örerek takımı tamamlayabilir.


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir