Örgü El İşi Bebek Yelek Modelleri – Çocuk Örgü İşleri

Örgü el işi bebek yelek modelleri özellikle yeni anne adaylarının ve büyükannelerin en çok merak ettikleri örgüler arasında bulunmaktadır. El örgüsü bebek yelek modelleri olarak birbirinden cici örnekleri sizler için galerimizde topladık. Bebek yelek örnekleri olarak siz de bu güzel örnekleri örüp hem kız bebeklere hemde erkek bebeklere giydirebilirsiniz.

özellikle bebekler ve çocuklar yüksek bir enerjiye sahip oldukları için kolay kolay yorulmazlar ve aşırı enerjiden dolayıda sık sık ve sürekli terlerler. Oyun oynayıp terledikten sonra üstünü değiştirip örgü yelek giydirebilir ya da yataktan kalktıktan hemen sonra sırtına bir yelek geçirmek doğru olacaktır. Örgü çocuk yelek modelleri olarak en farklı örnekleri sizler için galerimizde derledik.

Kolay şişle örgü bebek yeleği
Kolay şişle örgü bebek yeleği

Örgü bebek yelekleri üzerinde pirinç, nohut, haroşe gibi örgü teknikleri kullanılmaktadır. Siz de istediğiniz ve bildiğiniz teknik ile bebek yelekleri örebilirsiniz. Üzerinde çeşitli süslemeler için tığ işi ile çiçekler, kelebekler ya da daha farklı figürler tasarlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze ve bebeğin cinsiyetine kalmış bir durumdur. Kız bebek yelek örnekleri üzerinde çiçekler kullanılırken, erkek bebek yelek örnekleri için ise daha çok hayvan figürleri ve araba desenleri gibi motifler uygun olmaktadır.

Aşağıdaki galeriden en güzel bebek yelekleri inceleyip siz de hemen elinize ipinizi ve şişlerinizi alabilirsiniz. İsterseniz tığ işi bebek yelekleri içinde galerimizden faydalanabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgücü Bayanlara Bebek Kazak Örnekleri - Örgü Bebek Kazak Modelleri başlıklı makalemizde bebek örgü kazak örnekleri, kazak örnekleri ve örgü bebek kazağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir