Örgü Çocuk Tığ İşi Elbise Modelleri

Örgü çocuk tığ işi elbise modelleri ile siz de çocuklarınıza birbirinden şirin örneklere sahip örgü elbiseleri örebilirsiniz. Yaz aylarında olsun kış aylarında olsun her daim çocukların giyebileceği birbirinden şık örnekleri siz de kullanarak çocuklara en güzel kıyafetleri yapabilirsiniz.

Kız çocuğu örgü elbise modelleri en çok dikkat çeken örgü tasarımlar arasında gelmektedir. Anneler henüz bebekler doğmadan örgüye başlar ve bebekler büyüdükçe yine onlara el emeği ürünleri örmeye devam ederler. Siz de o annelerden biriyseniz eğer eminim aşağıdaki galeri de ki örgü çocuk elbise örnekleri oldukça hoşunuza gidecek.

El işi çocuk örgü elbise
El işi çocuk örgü elbise

El örgüsü çocuk elbiseleri için üst kısmı ayrı etek bölümü ayrı tasarlanan en güzel modelleri sizin için araştırıp buldum. Farklı bir çok noktadan araştırarak sizlerle paylaştığım tığ işi bebek elbise örnekleri ile hem küçük bebeklere hem de daha da büyük bebeklere bu örnekleri yapabilirsiniz.

Örgü elbise örnekleri ve modelleri tığ işi ile yapılan modellerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu nedenle bu yazımızda sizler için bu güzel örneklere yer veriyoruz. Bebek örgü elbise modelleri arasından siz de bebeklerinize göre örgüleri yapabilir ve bizimle paylaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir