Örgü Çanta Modelleri


Örgü çanta modelleri arasında en güzel tasarımlara ve renklere sahip el işi çanta örnekleri bulunmaktadır. Hem tığ işi hem de şiş ile yapılabilen örgü çantalar tamamen sizin hayal gücünüze kalacak şekilde şekil almaktadır. Kadınlar özellikle kıyafetlerinin üzerine uyan renklerde ki ve modellerde ki çantaları kombin yapmaktadır.

Örgü sırt çantası modelleri de kadınların son yıllarda en fazla rağbet gösterdiği modeller arasında gelmektedir. Özellikle anne olan hanımlar bebeklerin ya da çocukların eşyalarını rahatlıkla taşımak ve çocukları ile rahat hareket edebilmek için sırt çantalarını tercih etmektedir. Siz de en güzel örgü çanta örnekleri ile bu güzel çantaları yaparak kullanabilirsiniz.

Kolay örgü çanta modelleri arasında daha çok zarf şeklinde ya da kare şeklinde ki çantalar gelmektedir. Eskiden çocukluğumda ortaokula giderken iş eğitimi derslerinde makromeden çanta örneklerini yaparak farklı tasarımlar ortaya çıkarırdık. Şimdi okullarda bu tür uygulamalar var mı bilmiyorum ama örgüye başlamak için güzel bir adım diyebilirim. Özellikle örgü çocuk çantası örnekleri ile kız çocuklarına farklı farklı renklerde çantalar örebilirsiniz.

Basit örgü çanta örnekleri ile başlayarak bu işi geliştirebilir ve hatta bu işi ticarete bile dökebilirsiniz. Siz de yaptığınız örnekleri bizimle paylaşarak milyonlarca kişiye bu tasarımlarınızı tanıtabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgü Ayakkabı Modelleri ve Örnekleri başlıklı makalemizde örgü ayakkabı modelleri, örgü ayakkabı örnekleri ve örgü ev ayakkabısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir