Örgü Bot Şeklinde Patik Modelleri

Örgü bot şekilli patik yapılışı için birbirinden farklı desenlere sahip olan örnekler bulunmaktadır. Hem bayanların ayaklarında kullandığı bot patik örnekleri hem de çocuklar ve bebekler içinde şirin modelleri ile örülmektedir. Patik yapımı videolu olarak bu yazımızda verilerek daha detaylı bir anlatım ile patiği yapmanız sağlanmaktadır.

Çocuk bot patik modelleri arasında çok farklı örnekler bulunmaktadır. Üzerinde püsküllerin yer aldığı örneklerden tutunda bileği saran kısmı kıvrılan farklı tip örnek bot patik modelleri de yer almaktadır.

El işi örgü bot modelleri içeren en farklı örneklere ulaşmak için yazıya tıklayıp giriş yapabilirsiniz.’bknz.

Bot şeklinde patik modeli patikten farklı olarak bilek kısımları olan örneklerden meydana gelmektedir. Evin içerisinde zemin soğuk ise ve özellikle de kış aylarında çocukların ayaklarını sıcak tutmak için mutlaka bu bot patik örnekleri yapılmalıdır. Sadece bebekler ve çocuklar için değil siz de örgü ev botu modelleri ile şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Bebek bot patik yapılışı olarak sunduğumuz bu modeli her yaştaki bebekler için örebilirsiniz.

Yukarıdaki galeri de bu sezonun en çok beğenisini alan ve örneği çıkarılan bot patik örnekleri yer almaktadır. Örgücü hanımlar bu güzel motiflerden yepyeni tasarımlar çıkarabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir