Örgü Bayan Yelek Modelleri

Örgü bayan yelek modelleri arasında birbirinden farklı desenlere ve örneklere sahip yelekler bulunmaktadır. Hobi olarak örgü modelleri yapmaya başladıysanız kesinlikle galerimizi inceleyerek arasından en güzelini sizde örmeye başlayabilirsiniz. Yeni sezon örgü yelek modelleri arasında hanımların en çok beğeneceği modelleri araştırıp sizler için yayınlamak istedim. Tığ işi ya da şiş ile yapacağınız örgü bayan yelek örnekleri hem kolay modellerden hem de zor modellerden hazırlanmıştır.

Örgü yelek kombini yaparken özellikle tayt, kot pantolon ya da etekler üzerinde bu kombinleri deneyebilirsiniz. Tığ işi örgü yelek modelleri arasında yer alan birbirinden farklı desenlerde ki örnekler kesinlikle beğeninizi kazanacak ve siz de bu örnekleri yapmak için hemen ipi ve tığı hazır edeceksiniz.

Şiş ile örgü yelek modelleri de daha kısa sürede biten modellerden oluşmaktadır. Daha çok kalın şişler ile örülen bu modellerdeki kadın yelek örnekleri isterseniz motif motif şeklinde ki desenler ile de tasarlanabilir.

Tek parça örülen bayan yelekleri yapılırkende üzerinde büzgü şeklinde bir kemer örülerek tasarlanabilir. Ya da saç örgüsü yelek modelleri tasarlanarak bu klasik örgü motifleri farklı desenlerle birleştirilebilir. Yazlık yelek modelleri de hafif rüzgarlı havalarda ve akşam gezmelerinde sizi serin havadan korur ve aynı zamanda da hoş bir kombin yapmanızı sağlar.


Bir önceki yazımız olan Tığ İle Güzel El İşleri başlıklı makalemizde tığ ile güzel el işleri, tığ işi danteller ve tığ işi ev aksesuar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir