Örgü Ayakkabı Modelleri ve Örnekleri


Örgü ayakkabı modelleri ve örnekleri olarak tasarlanan bu harika ayakkabı çeşitlerini görünce eminim siz de hayran olacak ve en az bir tanesi benim olmalı diyeceksiniz. Her yerde bulunmayan bu örgü ayakkabı modelleri özel tasarım olarak yapılmaktadır. Örgü ayakkabılar terlik şeklinde, patik şeklinde, spor ayakkabı gibi ya da topuklu ayakkabı modeli ile karşımıza çıkmaktadır.

Genç kızların ev gezmelerinde ve kız arkadaşları ile yaptığı ev günlerinde oldukça şık olan bu ayakkabıları rahatlıkla giyebilir. Hatta siz marjinal bir giyime sahipseniz farklı tasarımlardan ve desenlerden yapılan örgüden ayakkabı örnekleri ile imajınıza farklılık katabilirsiniz. El örgüsü ev ayakkabısı olarak da bilinen bu modelleri sizin için derinlemesine araştırdık ve en güzel modellerini seçerek galerimizde yayınlıyoruz.

Dediğim gibi bu örgü ayakkabılar sadece evde giymek için değil aynı zamanda da tasarlanan yepyeni modelleri ile dışarıda da rahatlıkla kullanılabilir. Örgü babet modelleri olarak verdiğimiz örneklerde de dışarıda kullanıldığını görebilirsiniz. Örgü spor ayakkabı modelleri o kadar güzel ve modern ki eminim örgüyü çok sevmeyenler dahi bu modelleri gördüklerinde dayanamayıp bir tanede kendileri isteyecek.

Aşağıdaki açıklamalı videoda tığ işi erkek örgü ayakkabı yapımı yer almaktadır. Örgü ev ayakkabısı olarak giyilebilen bu modeli siz bebeğiniz için, eşiniz için, anneniz, babanız ya da kendiniz için yapabilirsiniz. Sadece gerekli malzemeleri temin ederek kısa sürede bu örgü ev botu yapımını öğrenebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan 2017 Modası Örgü Dantel Yazlık Şal Modelleri başlıklı makalemizde bayan örgü şal modelleri, dantel şal örnekleri ve örgü şal modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar
dantel modelli örgü ayakkabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir