Mutfak İçin Örgü Tutacak Modelleri ve Örnekleri

Mutfak için örgü tutacak modelleri ve örnekleri sayesinde sizde mutfak dekoruna hem iç açıcı bir hava verecek hem de mutfağınıza kullanışlı bir örgü işini dahil edeceksiniz. Örgü tutacak örnekleri renkli motifler ile yapabilir ve üzerinde farklı desenler kullanabilirsiniz.

Mutfak aksesuar örnekleri olarak akla gelen bu güzel örgü motifleri sayesinde sizde meyve desenli tutacak örnekleri dahi yapabilirsiniz. Tığ işi örgü tutacak modelleri aynı zamanda bardak altlığı, tabak tencere altlığı ya da dolap içine örtü şeklinde de tercih edilebilir. Siz de mutfak dekorasyonu örgü modelleri ile farklı bir dizayn yaratmak istiyorsanız kesinlikle örgü tutacakları listenize eklemelisiniz.

Sadece ip ve tığ alarak mutfak tutacak örneği yapabilir ve mutfağınızı daha da yaşanılır hale sokabilirsiniz. Örgü tutacak modelleri için bir kulp yaparak istediğiniz askıya bu kulplardan asabilirsiniz. Genellikle oval şeklinde tasarlanan bu örnekleri farklı hayvan figürleri, meyve desenleri ya da kare şeklinde de yapabilirsiniz.

Sadece beğendiğiniz bir modeli galerimizden seçerek siz de mutfaklarınızı renklendirebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan El Örgüsü Dantel Sepet Modelleri Resimli başlıklı makalemizde dantel sepetler, el işi sepet örnekleri ve örgü sepet modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir