Mevsimlik Bebek Hırkası Yapımı Video İzle

Mevsimlik bebek hırkası yapımı video izle olarak hazırladığımız yazımızda en güzel bebek hırkası modelleri de galeri olarak bulunmaktadır. Örgü çocuk hırkası modelleri sayesinde çocuklarınıza en güzel örgü tasarımları yapabilirsiniz. Bebeğiniz kaç yaşında olursa olsun bu modeli küçülterek ya da büyüterek kullanabilirsiniz.

Sizin için paylaştığımız bebek hırkası videolu anlatımlı olarak izleyebilir ve en güzel örneği yapabilirsiniz. Kendiniz bebeğiniz için istediğiniz ip rengini tercih edebilir ve modeli aynı şekilde örebilirsiniz. Özellikle bebeklerin sıcak kalmasını sağlamak için muhakkak kış aylarında örgü bebek hırkası modelleri arasından seçim yaparak örebilirsiniz.

Mor renkli bebek örgü hırka yapılışı
Mor renkli bebek örgü hırka yapılışı

Kolay örgü hırka modeli yapımı ile bu muhteşem örneği tasarlayabilirsiniz. İsterseniz sonradan yapılan kol kısımlarını yapmadan direk bebek yeleği olarak bu örneği yapabilirsiniz. Anlatımlı bebek hırka örneği sayesinde son zamanların en çok modası olan bu örgü işini tasarlayabilirsiniz.

Bebek örgü hırka yapımı alt kısmı delikli farklı bir örgü stili ile yapılırken üst bölümü de yaprak desenli örnekten oluşmaktadır.

İkinci videoda ise örgü bebek hırkası yapımı olarak üst bölümde ki yaprak şeklinde ki motiflerin nasıl yapıldığı ve diğer kısımlar ile nasıl birleştirildiği anlatılmaktadır. Tığ işi örgü bebek hırkası ile siz de çocuklarınızı kış aylarında ve yazın serin gecelerinde soğuktan ve hastalıklardan koruyabilirsiniz. Bizi takip ederek en yeni örgülere ve el işi örneklere ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki videoları izleyerek siz de bu güzel örneği yapabilirsiniz. Adım adım her noktasının gösterildiği videoda hangi numaralı ipin kullanıldığı da gösterilmektedir. Aynı zamanda mezura ile ölçülerek kol ölçüleri de açıkça görülmekte. Farklı bir tutuş tekniği ile örülen bu örneği siz kendi stiliniz ile de aynı şekilde örebilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin hanımlar…

Çocuk örgü hırka yapılışı
Çocuk örgü hırka yapılışı

Bir önceki yazımız olan Örgü Şemalı Tığ İşi Elbise Modelleri başlıklı makalemizde çocuk örgü elbise modeli, şemalı elbise örneği ve Tığ işi elbise ve örgü şemaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir