Lüks Oturma Odası Modelleri


Oturma odası için lüks oturma grubu kullanmak isteyenler şıklık ve lükslük için eşyalarını özenle seçmesi gerekiyor. Evlerinizi güzelleştirmek için seçim yapacağınız en güzel oturma gruplarını sizler için seçiyoruz. Odanızı dizayn ederken oturma gruplarına ek olarak sehpalar, tv ünitesi, raflı dolaplar, koltuklar, halılar, perdeler, ihtiyaca göre ve odanın dekoru için aksesuarlar, tablolar, avize, led aydınlatma gibi uygulamalar yapılmaktadır. Birbiri ile uyum içerisinde olması ise dekorasyon için çok önem taşımaktadır.

Görselliği tamamlayan dekoratif ürünler oturma odasında kullanılırken renklerin birbiri ile uyum içerisinde olması önemlidir. Koltuklar da ise konfora dikkat etmeli ve kullanım açısından kolay olması da sizler için gerekli bir özelliktir.

Lüks oturma odası takımları için öncelikle canlı renkler kullanımı ve açık tonlarında ki koltuklar ortamı zengin gösterecektir. Eğer koyu renk koltuklar kullanacaksanız eğer zemin ve duvarlar beyaz renklerde olması daha doğru olacaktır. Köşe koltuk takımlarında ise küçük mobilyalar değilde daha çok rahatlığın ön planda tutulduğu geniş uzanma imkanı sunan lüks köşe koltuk takımları ideal olacaktır.

Lüks oturma odası modelleri olarak en çok beğenilen modelleri sizler için galerimize taşıdık. Bu güzel lüks salon takımlarını inceleyerek siz de eviniz için örnek gruplardan fikir alabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Bellona Mobilya Yemek Odası Takımları başlıklı makalemizde bellona mobilya, bellona yemek odası takımı ve dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir