Lazzoni Mobilya Köşe Takımı Koltuğu Modelleri


Lazzoni Mobilya Köşe Takımı Koltuğu Modelleri içerisinde yer alan birbirinden farklı tasarımlar klasik şeklinde ki L ve V görünümlü koltuklardan oldukça farklı şekilde tasarlanmıştır. Lazzoni mobilya köşe takımları arasında klasik modellerde yer alırken ayrıca yuvarlak biçimli olan köşe takımları da farklı tarzı ile yer almaktadır. Evin en önemli alanı olan salon dekorasyonu oldukça önem taşımaktadır. Salonda tüm aile toplanır ve misafirlerimizi bu odada ağırlarız.

Salon için köşe koltuk takımları mobilya seçimleri arasında yer alır. Zaten salonun dekorunda koltuk modellerinin büyük önemi vardır. O nedenle salonda kullanılan dekoratif koltuk modelleri seçerken dikkat edilmesi gerekmektedir. Lazzoni köşe takımı koltuğu modelleri sayesinde siz de salonunuzda farklılık yaratabilirsiniz.

Modüler koltuklar içerisinde yer alan Lazzoni mony köşe koltuk takımı İtalyan tarzı ile tasarlanmıştır. Büyük sırt kırlentleri bulunan bu koltuk modelinde farklı renk çeşitleri mevcuttur. Ayrıca küçük silindir kırlentlerde ürün içerisinde bulunur.

Yatak olan köşe koltuk modeli arasında yer alan Lazzoni Budka köşe koltuk takımı ise yeni nesil tasarımlar arasındadır. İstenildiği zaman yatak olarak kullanılabilen bu koltuk takımı için ayrıca yanına eklenen sehpa bölümü de bulunuyor. Yani ayaklarınızı uzatıp tv izlerken bir tarafta da kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Lazzoni köşe koltuk modelleri içerisinde Vetro üçlü köşe koltuk modeli ise geniş oturma alanına sahip bir model. Salonunuza küçük ya da büyük olsun Lazzoni mobilya koltuk takımları içerisinden beğendiğiniz bir modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Markanın diğer ürünlerini ise aşağıda ki galerimizden inceleyebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Berjer Koltuklar başlıklı makalemizde berjer koltuk, berjer koltuk modelleri ve berjer koltuk takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir