12 Adet Küçük Yatak Odası Dekoru Tasarım Fikirleri

12 Adet Küçük yatak odası dekoru için tasarım fikirleri ile siz de odalarınızda fonksiyonel eşyalar kullanabilirsiniz. Odanızın metrekaresi küçük ise o halde odayı en doğru şekilde kullanışlı hale getirmelisiniz.

En küçük alanlarda dahi kullanacağınız eşyalar ile odanın konforunu istediğiniz şekle getirebilirsiniz. Küçük ortamları daha geniş ve büyük göstermek için yapmanız gereken duvar rengi ve odanın aydınlatmaları ile oynamaktır. Duvarda kullanılacak renkler ise açık ve parlak olursa bu durumda oda daha geniş olacaktır. Yatak odası dekorasyonu için tek bir duvarda duvar kağıdı kullanmak da oda için uygun olacaktır.

Yatak odası modelleri için ise az eşya kullanılması ve oda küçük olduğu için kalabalıktan uzak durmak gerekmektedir. Dekoratif olarak duvarda tablo kullanmak isterseniz o halde dik konumlu olan tabloları tercih etmeniz doğru olacaktır.

Küçük yatak odası tasarımları arasından en farklı örnekleri sizler için araştırıp seçtim. Bu harika tasarımlar ile siz de odalarınızı istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz.

Dekorasyon örneklerinin yer aldığı galerimizde yatak odası için aradığınız her modeli bulabilirsiniz. Duvar dekorunda kullanılan yatak başlıkları, tablolar, aksesuarlar, abajur ve avize örneklerini yukarıdaki galerimizden bulabilirsiniz.

Küçük yatak odası dekoratif fikirleri için daha önce hazırladığım şahane örneklere bağlantıya tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Harika 20 Adet Konteyner Ev Modeli başlıklı makalemizde dekoratif konteyner ev, konteyner ev dekorasyonu ve Konteyner ev fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir