Küçük Salon Nasıl Dizayn Edilir?

Küçük salon nasıl dizayn edilir? Küçük salon dizaynı ile dar odalarınızı baştan aşağıya yeniden yaratabilirsiniz.

Salonlar ev içerisinde sıklıkla kullanılan alanlar olduğu için hem dekorasyonu hem de rahatlığı çok önemlidir. Gelen misafirleri salonda karşılar, televizyon izlemek için salona gelinir, ailece sohbet etmek vb. tüm toplantı alanları salonlarda gerçekleşir. Sizin de küçük bir salonunuz varsa ve en kullanışlı hale getirmek istiyorsanız yazımıza devam edin ve ayrıntıları kaçırmayın!

Küçük salon için taş duvar tv ünitesi
Küçük salon için taş duvar tv ünitesi

Taş duvar ile kaplanan televizyon ünite arkası odaya farklı bir boyut kazandırarak görsellik açısından da daha hoş bir görünüm sağlamaktadır. Sizinde sıradan bir tv üniteniz varsa eğer televizyonu duvarda tek başına bırakmamak için böyle güzel bir kaplama tercih edebilirsiniz.

Modern küçük salon dekoru
Modern küçük salon dekoru
Renkli küçük salon dizaynı
Renkli küçük salon dizaynı

Küçük salon dekorasyonu için tercih edeceğiniz renkli sehpalar ve renkli kırlentler ile renkli, şirin ve huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz. Küçük ve dar salonlar için eşyaları en minimal düzeyde tutmalısınız. Bu sayede hem ayaktayken rahatça hareket edecek hem de misafirlerinizi daha rahat bir ortamda karşılayacaksınız.

Küçük salon için u köşe koltuk
Küçük salon için u köşe koltuk

U köşe koltuk modeli küçük salonlar için kullanılabilir işlevsel mobilyalar arasındadır.

Küçük salon mobilya modelleri
Küçük salon mobilya modelleri

Bir önceki yazımız olan Zigon Sehpa Modelleri başlıklı makalemizde zigon sehpa, zigon sehpa çeşitleri ve zigon sehpa modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir