Köşe Dantel Örnekleri

Köşe dantel örnekleri ev dekorasyonu için neredeyse tüm odalarda kullanılan örgü dantel işleri arasında gelmektedir. Köşe uç dantel örnekleri vitrinlerde peçete olarak, havlu kenarlarında, pike ve yatak örtüsü uçlarında, bohça kenarında, çarşaf kenarında, yastık kenarlarında ve perde uçları gibi bir çok farklı yerde kullanılmaktadır.

Köşe dantel modelleri el işleri arasında en çok tercih edilen ve kullanılan örtüler arasında gelmektedir. Siz de tığ işi köşe dantel örnekleri konusunda fikir almak istiyorsanız ve en yeni modelleri merak ediyorsanız hemen galerimizi incelemeye ne dersiniz? Sadece tığ işi değil geniş ürün yelpazesine sahip olan galerimizde iğne oyası köşe dantel örnekleri de mevcuttur.

Birbirinden müthiş tasarımlar ile süslenen evin odaları için siz de hemen galerimizde ki köşe uç dantel modellerini inceleyin ve fikir elde edin örnek çıkarın.

Kumaşa dikilen köşe dantelleri istediğiniz renkte ki ve desende ki kumaşlara dikilerek ortaya çok güzel çeyizlik köşe dantel örnekleri çıkabilir. Köşe dantelli mutfak takımları içerisinde de kumaşa işlenen birbirinden güzel dantel köşe örnekleri yer almaktadır.

Aşağıda ki galerimizde bulunan köşe danteller içerisinde bohça kenarına işlenmiş harika çiçek desenlerinden motifler yer almaktadır. Aynı zamanda çeyizlik olarak hazırlanan masa örtüsü köşe örneği, havlu kenarı için köşe danteli ve peçete kenarı örnekleri sizin için detaylı arama sonucunda paylaştığım görsellerdir.


Bir önceki yazımız olan Bebek Battaniyesi Örnekleri başlıklı makalemizde bebek battaniye örgü modelleri, bebek battaniyesi ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir