Konfor Mobilya Ürün Yelpazesi

Konfor mobilya ürün yelpazesi içerisinde bir evde mobilya olarak ne gerekli ise hepsi bulunmaktadır. Büyük bir mağazası bulunan Konfor mobilya İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunmaktadır. Biz de bu güzel mobilya modellerini sizden için gözden geçirdik ve en güzel tasarımları sizler için paylaşmak istedik.

Konfor mobilya çeşitleri arasında yatak odası, yemek odası, tv ünitesi, genç odası, koltuk takımı, köşe takımı, kanepe, berjer, tv koltuğu, aksesuarlar, yatak ve bazalar gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Hem kaliteli ürünlere sahip hem de fiyat olarak uygun rakamlar olan Konfor mobilya dekorasyon ürünleri ile sizlere en güzel ev dekorunu yaratıyor. 2 yıllık garanti hizmeti bulunan marka sipariş verdiğiniz takdirde fabrikaya yakınlık ve uzaklığa göre yaklaşık olarak ürünleri 3 ile 22 iş günü arasında adresinize teslim ediyor.

Konfor Mobilya Koleksiyonları

Çevreye zararı olmayan malzemelerden üretilen Konfor mobilya genç odası takımları arasında Düldül arabalı karyola özellikle gençlerin ilgisini çekiyor. Eski model bir araç tarzında tasarlanan bu karyola takımı eminim sizin çocuğunuzu da mutlu edecek.

Konfor mobilya yatak odası takımı içerisinde bulunan Caruzel isimli takımda oldukça gösterişli ve modern çizgilere sahip bir takımdır.

Konfor mobilya yemek odası takımları arasında da hem modern hem de klasik çizgilere sahip takımlar yer almaktadır. Siz de bu harika mobilyalar arasından seçimlerinizi yapabilir ve evinizi yeni baştan dekore edebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan İstikbal Mobilya Tv Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde duvar ünitesi modelleri, istikbal mobilya ve İstikbal tv ünitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir