Koltuk Takımı ve Yemek Odası Dekorasyon Uyumu Nasıl Olmalı?

Yemek odası ve koltuk takımı uyumu için öncelikle bazı detayları incelemek ve önemsemek gerekmektedir. Dekorasyon için yemek odası takımı ve koltuk takımları aynı mekanda olduğu zaman birbiri ile uyumu daha da önem kazanmaktadır.

Dekorasyon fikirleri arasında önemli bir yere sahip olan ve misafirlerin ağırlandığı salon ve yemek odası dekoru için aşağıdaki fikirlerden örnekler alabilirsiniz.

Krem ve Fıstık Yeşili Dekorasyon

Salon dekorasyonu olarak ikisi bir arada yer alan koltuk takımı ve yemek masası modeli olarak harika seçimler yapılmıştır. Siyah renkli yemek masasına uyumlu çizgili sandalyeler kullanılmıştır. Koltuk takımı kısmında ise fıstık yeşili ve krem renkleri genel olarak hakimdir. Tv sehpası olarak ise siyah renk tercih edilerek perdeler ile hoş bir uyum içerisindedir.

Fıstık yeşili koltuk takımı ve yemek odası dekoru
Fıstık yeşili koltuk takımı ve yemek odası dekoru

Amerikan Mutfak ve Salon Dekorasyonu

Amerikan mutfak dekorasyonu için dikdörtgen 10 kişilik bir yemek masası kullanılmıştır. Sandalyeler beyaz renkte ve retro tarzındadır. Yemek odası ahşap bir konsoldan ve hoş aydınlatmalardan oluşmaktadır.

Orta sehpa rustik olarak ahşap malzemeden imal edilmiştir. Açık mutfak ve salon dekorasyonu için harika renkli büyük minderli koltuk tercih edilmiştir. Çok şirin ve güzel bir salon ve yemek odası dekoru dur.

Amerikan mutfak ve salon dekorasyonu
Amerikan mutfak ve salon dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan En Yaratıcı Saksı Modelleri başlıklı makalemizde dekoratif saksılar, kendin yap saksılar ve saksı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir