Koçtaş Avize Modelleri


Evi aydınlatmak için kullanılan ve evlerin en önemli aksesuarları arasında bulunan avizeler odaların rengine ve mobilya seçimlerine göre farklılık göstermektedir. Mobilyalarda kullanılan kumaş ve desenler bile avize seçiminde büyük önem taşımaktadır. Uzun sürelerimizi hepimiz evde geçiyoruz. Misafirlerimizi ağırlıyor ve ömrümüzün bir çok kısmını ev ortamında sevdiklerimiz ile geçiyoruz. Özellikle çalışmayan ev hanımları günlerinin çoğunluğunu evlerinde geçiriyor ve misafir ağırlamak istiyor siz de misafirlerinize güzel dekoratif avize modelleri ile şıklığı göstermek istiyorsanız galerimizde ki avize modellerini kesinlikle inceleyin.

Evinize estetik ve güzellik katmak için her odanın konseptine uygun bir avize modelini kullanabilirsiniz. Salon ve oturma odası avize modelleri olarak daha çok ön plana çıkan şık tasarımlar kullanılmaktadır. Evin en önemli bölümü olan ve misafirlerin ağırlandığı salonlarda siz de dekoratif avize modellerini kullanarak evinize cool bir hava getirebilirsiniz.

Koçtaş avize modelleri 2017 yılında ise oldukça farklı konseptleri ile geliyor. Aydınlatma kategorisinde bulunan avizeler tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli, altı ve üstü çeşitleri ile sunuluyor. Koçtaş avize fiyatları konusunda ise her avize için farklı fiyat seçenekleri mevcut. 199,90 TL’ye de avize bulmak mümkün 599,90 TL’ye de farklı avize çeşitleri mevcuttur.

Koçtaş mutfak avize modelleri olarak Kavi sıralı avizeler oldukça uygun olurken salon avize modeli için led ışıklı taşlı bir avize seçimi daha doğru olacaktır.


Bir önceki yazımız olan Dekoratif Avize Modelleri başlıklı makalemizde avize, avize modelleri ve dekoratif avize hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir