Kız Çocuklarına Örgü Jile Elbise Modelleri

Kız çocuklarına örgü jile elbise modelleri ile şık tasarımları yapabilir ve çocuklarınıza bu güzel hediyeleri verebilirsiniz. Jile elbise modelleri rahat olmasının yanı sıra her mevsim giyilebilmesi ile de ön plana çıkan örgüler arasındadır. Yapımı oldukça kolay örnekler olduğu gibi zor modellerde karşımıza çıkmaktadır. Biz hem kolay hem de zor olan modelleri derleyerek size özel bir galeri hazırladık.

Bebek jile modelleri olarak da üzerinde kurdeleler, örgü çiçekler ve farklı motiflerin yer aldığı örnekler dikkat çekmektedir. Etek kısımları pileli olarak örülen modeller olduğu gibi kat kat ve dantelli etekli jile modelleri de gözümüze müthiş özellikleri ile çarpmaktadır.

Jile elbise örnekleri için artık sağdan soldan örnek aramanıza gerek yok! Ben sizlere araştırıp en hoş ve az bulunur örgü jile örnekleri sunuyorum. İsterseniz kumaş ile beraber bu örgü jileleri farklı bir modele dönüştürebilir ya da tamamını örgü ile tasarlayabilirsiniz.

Tığ işi örgü jile elbise modelleri ne kadar gösterişli ve şık ise onu tamamlayan ayakkabılarda o kadar şık olmalıdır. Bunun için bu elbiseleri şık babet ayakkabılar ile çocuğunuza giydirebilirsiniz.

Jile elbise modelleri örnekleri olarak yeşil, mavi, kırmızı, sarı gibi birbirinden farklı ipleri tercih edebilir, jilenin üst ya da alt bölümünü danteller ile süsleyerek diğer kısımlarını örgü ip ile tasarlayabilirsiniz. Maliyet bakımından oldukça uygun olan örgü işlerini tavsiye ederim.


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir