Kız Çocukları İçin Örgü Elbise ve Modelleri

Kız çocukları için örgü elbise ve modelleri olarak annelerin el emeği bu ürünlerini siz de tek tek görmek isterseniz aşağıdaki galerimizi inceleyin. Kız çocuk örgü elbise modelleri olarak daha öncede güzel örnekler paylaşmıştım. Şimdi ise yeni moda ürünlerden oluşan örgü elbise modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

İnternet üzerinde yaygın hale gelen modellerin dışında henüz yeni yeni gösterilen ve bazı sitelerde denk geldiğim hoş modelleri sizler için galerimize ekledim. Eminim sizlerde bu güzel ve hoş tasarımları kız çocukları için özel olarak yaparsınız. Örgü elbise örnekleri kız çocukları için farklı süslemeler ile zengin hale getirilebilir. Ayrıca farklı model hayali kuranlar burada ki örneklere ek olarak üzerinde aksesuarlar ve örgü motifler tercih edebilir.

Kız çocuk el işi elbise modelleri içinde çocuğunuzun hayal gücünden de yararlanabilirsiniz. Hem onun istediği gibi bir elbise olduğu için size iki kat teşekkürünü sunacak hem de ortaya farklı bir ürün çıkarmış olacaksınız.

Çocuk tığ işi elbise modelleri için yazıya tıklayabilir ve el işi bebek elbiseleri içinde bu yazıya giriş yaparak en farklı örnekleri görebilirsiniz.’bknz.

Örgü çocuk elbise örnekleri arasında etek kısımları pileli, kat katlı ve volanlı tarzlarda yapılmış modeller bulunmaktadır. Kol kısımları askılı örgü elbiseler yaz aylarında daha çok kullanılırken kolu uzun ya da kısa kollu elbise modelleri de daha çok kış aylarında tercih edilmektedir. Siz de bu hoş örnekler arasından dilediğinizi örün ve hemen çocuğunuza giydirin.


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir