Kız Çocuğu Örgü Yelek Yapılışı Video Anlatımlı

Kız çocuğu örgü yelek yapılışı ile bugün sizlere çok güzel ve farklı bir örnek sunmak istiyorum. Kız bebekleri ve çocukları için örülen en sevimli yelekler arasında yer alan bu örneği kaçırmayın! Kız çocukları için yelek yapılışı ile siz de çocuğunuza bu örgü motifleri yaparak yaz kış bu örneği giydirebilirsiniz. Sizlere özel olarak yayınladığımız örgü yelek modelleri içerisinde en güzel video örneklerini veriyoruz. El emeği ürünlerin yayınladığı sitemizde çocuklarınız giyeceği farklı örnekler araştırılarak siz değerli takipçilerimize sunulmaktadır.

Çocuk örgü yelek modeli farklı teknikler ile yapılabilen ve çok çeşitli modele sahip bir el işidir. Tığ işi ya da şiş işi ile bu örnekleri yapabilirsiniz. Örgü kıyafetler arasında hem bebekler için hem de çocuklar için yelekler vazgeçilmezdir. Anneanneler bebek haberini aldıktan sonra örgüyü biliyorlarsa hemen ellerine tığı şişi alarak bebek yelekleri örmeye başlarlar.

Bebek yelekleri yapılışı olarak bu zamana kadar sizlere farklı örneklerin videolarını sunduk. Şimdi ise en güzel örnek çocuk yeleği için bu anlatımlı gösterimli videoyu veriyoruz. Kış aylarında özellikle sıklıkla tercih edilen bu yelekleri farklı süslemeler ile çeşitlendirebilirsiniz.

Kız çocuk yelek örnekleri arasında sizinde yaptığınız farklı ve değişik modeller mevcut ise hemen bizimle paylaşabilir ve bu örnekleri milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz. Hadi bakalım sıra şimdi bu güzel örneğin yapımında!


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir