Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri

Kendin yap orta sehpa fikirleri ile sizde harika bir geri dönüşüm yapabilir ve hızlı tüketimin olduğu bu dönemde eski eşyaları atmak yerine değerlendirebilirsiniz. Doğaya verilen tahribatı bir şekilde engellemenin ya da azaltmanın yolu da eski ahşap ve diğer malzemelerden yapılan eşyaları tekrardan kullanıma sunmaktır. Bizde en azından bireysel olarak üzerimize düşen görevi yerine getirirsek bu tüketimin azalmasında bizimde katkımız olacaktır.

Orta sehpa fikirleri olarak aklınıza sıradan modeller geliyorsa ve farklı tasarımlar arıyorsanız sizler için çok özel ve farklı dekorasyon fikirlerini bir araya getirdik. Ahşap gibi malzemeler ile birleşen cam gibi materyaller ile hem modern hem de sıcak bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu düşünceleri sadece ahşap ile de sınırlandırmak doğru olmaz siz de elinizde ki eski eşyaları gözden geçirerek orta sehpa yapımında kullanabileceğiniz kısımları bir kenara ayırın ve size sunduğumuz harika örnekleri inceleyin.

Dekoratif orta sehpa modelleri ile hem kendi yaptığınız ürünü kullanacak hem de maddi anlamda ufak bütçeler ile kendinize yepyeni bir orta sehpa yapabileceksiniz.

Ahşap kasa orta sehpa fikirleri
Ahşap kasa orta sehpa fikirleri

4 adet ahşap kasadan yapılan bu sehpa modeli tekerlekli olarak dizayn edilerek kolayca bir yerden diğer tarafa çekilebilir özelliktedir. Evinizde mevcut kasalardan sizde buna benzer fikirleri hayata geçirebilirsiniz.

Kasadan ahşap orta sehpa
Kasadan ahşap orta sehpa

Ahşap kasalar ile yapılabilecek bir diğer güzel sehpa fikri de işte burada! Alt kısmı tekerlekli şekilde dizayn edilen bu sehpa hem dekoratif anlamda odanıza renk katacak hem de kullanışlı bölmeleri ile sizlere alanlar yaratacak.

Kütükten orta sehpa yapımı
Kütükten orta sehpa yapımı
Geri dönüşüm orta sehpa modeli
Geri dönüşüm orta sehpa modeli
Eski bavuldan otantik orta sehpa
Eski bavuldan otantik orta sehpa
Eski el arabasından orta sehpa
Eski el arabasından orta sehpa

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası Düzenleyici Raf Modelleri başlıklı makalemizde bebek odası duvar rafları, çocuk odası düzenleyici raf ve çocuk odası raf modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir