Keçe Tabanlı Fiyonklu Pembe Patik Yapımı


Keçe tabanlı fiyonklu pembe patik yapımı ile siz de bu güzel ve modern pembe patik örneğini farklı renkler ile ya da çocuklarınız için daha süslemeli bir şekilde yapabilirsiniz. Örgü yapmayı sevenler ve sıklıkla patik kullananlar bu patik örneği için eminim çok sevinecek. Siz örgü örmeyi seviyorsanız bu güzel örnekleri yaparak hem boş zamanlarınızı değerlendirir hem de soğuk havalarda ayaklarınızı ısıtmış olursunuz.

Kış aylarında ya da soğuk günlerde giyilen patikleri ev gezmelerinde yanınızda götürerek kullanabilirsiniz. Çeyizlik patik örnekleri içerisinde yer alan bu süslü patik modelini hemen yaparak harika örnekleri çıkarabilirsiniz.

Keçe tabanlı pembe patik örneği
Keçe tabanlı pembe patik örneği

Siz de farklı patik örnekleri için galerilerimizi takipte kalın. Şiş işi ile patik örnekleri yapılırken farklı numarada ki şişler kullanılırken yine aynı modelleri tığ işi patik örnekleri olarak da farklı tarzda yapabilirsiniz. Üzerinde taşların ve renkli boncukların kullanıldığı patik örneklerinde aynı zamanda da resimde ki gibi kurdelalı örneği de bulunmaktadır.

Fiyonklu patik yapımı için aşağıda ki resimlerde de görüldüğü gibi keçe tabanlı patik modelleri olarak bu örneği tanıtabiliriz.

Keçe tabanlı patik modeli yapımı
Keçe tabanlı patik modeli yapımı

Tığ işi pembe patik örneği bildiğiniz klasik örneklerden farklı olarak oldukça değişik bir modeldir. Genç bayanların özellikle tercih ettiği bu modern örgü patik örneği ile siz de genç gelinlere bunlardan yaparak satabilir ya da yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. Yukarıdaki resimde patiğin yapım aşamaları sırası ile görünmektedir. İlk olarak keçe tabanlık üzerine taban örneği tamamlanmaktadır.

Kolay patik örneği yapımı
Kolay patik örneği yapımı

Resimde görüldüğü gibi kolay keçe tabanlı patik örneği için taban tamamlanmış üst bölümü devam edilmektedir. Uç kısmından tığ ile yapılan bu örnekte son olarak arka topuk kısmı yapılarak birleştirilmektedir.

Anlatımlı keçe tabanlı patik örneği
Anlatımlı keçe tabanlı patik örneği

Harika patik örneğinin bitmiş hali ise yukarıda ki gibidir. Oldukça şık ve modern olan bu bayan patik örneği için ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.


Bir önceki yazımız olan Kibrit Çöpünden Ev Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde kibrit çöpü ev modeli, Kibrit çöpünden ev ve Kibritten ev yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar
tabanli patik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir