Kaşmir Dekoratif Halı Modelleri


Uzun senelerdir evlerimize giren ve 2005 yılından bu yana halı dekorasyonu konusunda hep farklılık yaratan Kaşmir halı herkese farklı bakış açıları kazandırarak sektöründe öncü olmuştur. Bir çok farklı modele sahip olan Kaşmir halı ayrıca her sezon çıkarmış olduğu yeni koleksiyonları ile çok sayıda seçim sunuyor. Mobilyalar ile uyum sağlayan ve kombin konusunda yardımcı olan Kaşmir halı ev dekorasyonu için kaliteyi temsil etmektedir.

2018 Kaşmir halı modelleri
2018 Kaşmir halı modelleri

2018 En Yeni Kaşmir Halı Modelleri – İnceleyin!

Birbirinden güzel farklı renklerde ki ve desenlerde ki 2018 Kaşmir halı modellerini bu yazımızda görebilirsiniz. En yeni halılar ile siz de evinizi baştan yaratın!…

 

 

Mobilyalar ile uyum sağlayan renklerde ki Kaşmir halı modelleri ile ev dekorasyonunuza en uygun modeli seçerek ev dekorunda farklılık yaratabilirsiniz. Sağlıklı olan kaşmir halı desenleri ve farklı renkleri sayesinde ev dekoruna hanımlar için özel katkı sağlamaktadır.

Kaşmir halı kataloğunda bulunan bir çok farklı modelin kuğu, nepal ve boyut gibi seçenekleri ile evinizin dekoruna katkı sağlamaktadır.

Halı evinizin en önemli parçalarından bir tanesidir zemin dekorasyonu için kullanılan halılar içerisinde hem modern tarzda hem de klasik çizgiler taşıyan kaşmir halı mobilyalarınıza ek olarak bir dizayn yaratmanızı sağlıyor. Kolay temizlenebilme özelliği ve üzerine bir şey döküldüğünde herhangi bir leke tutmama özelliği ile oldukça kullanışlı olan Kaşmir halı modelleri tercih ettiğiniz mobilya seçimleri kadar değerlidir.

Kaşmir muhteşem, armina, elit, 7/24, viva, aventus, prestige, rönesans, moda, utopia, nepal exclusive, nepal, kadife, kadife exclusive, bonita, exclusive dore, sıla, dore oval, nepal excclusive seçenekleri ile farklı Kaşmir halı koleksiyonları bulunmaktadır.

‘Dokusunda moda var’ sloganı ile yola çıkan Kaşmir 2017 kış koleksiyonu ile tüketicilere çok çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir