Kahverengi Koltuk İle 5 Farklı Salon Dekorasyonu

Kahverengi koltuk ile 5 farklı salon dekorasyon fikirleri ile bugün sizlere çok güzel ve örnekler sunmak istiyorum. Sizinde evinizde farklı tonlara sahip kahverengi bir koltuğunuz varsa bu koltuğu en iyi şekilde kombin yapabileceğiniz örnekleri burada bulabilirsiniz. Sizin için seçtiğim kahverengi koltuk salon dekorasyonu ve diğer örnekler için hemen aşağıdaki resimlere bir göz atın.

Tam aradığınız özelliklere ve düzene sahip olacak bu örnekler arasından en beğendiğinizi siz de kendi eviniz için kullanabilirsiniz. Kahverengi tonu biraz koyu bir renk olduğu için onu monoton durumdan kurtarmak için farklı renkler ve dekoratif ev eşyaları ile kombin yapmalısınız. Salon dekorasyon örnekleri arasında yer alan bu harika seçimler ile siz de sevdiklerinize şık ve modern salon seçimleri sunabilirsiniz.

Kahverengi koltuk modelleri ile sarı, turuncu, turkuaz, kırmızı, fuşya, yeşil, bakır, mavi gibi renklerden oluşan diğer eşyaları kombin yaparak evinizin herhangi bir köşesinde kullanabilirsiniz. Çarpıcı renkler ile bir arada kullanacağınız kahverengi koltuk dekorasyonu emin olun evinizde farklılık yaratacaktır.

Kahverengi Koltuk ve Sarı Renk Kombini

Kahverengi ve sarı salon dekorasyonu
Kahverengi ve sarı salon dekorasyonu

Siz de salonunuzda sarı rengi kullanmak istiyorsanız salon dekorasyonu için kahverengi koltuk ile açık sarı renklerde ki halıları ya da berjerleri kombin yapabilirsiniz. Kahverengi ve sarı koltuk takımı ile siz de salonlarınızı eşsiz bir hale getirebilirsiniz.

Kahverengi ve Kırmızı Salon Dekorasyonu

Kahverengi ve kırmızı salon dekoru
Kahverengi ve kırmızı salon dekoru

Kahverengi koltuk ve kırmızı salon dekoru ile siz de sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Özellikle bu iki rengi kullanırken biraz dikkatli ve ölçülü olmalısınız. Kırmızıyı ne fazla çok ne de az yerde kullanmanızı tavsiye ederim. Tam ortasında yaparsanız eğer farklı salon dekorasyonu için odanız her zaman ki monoton tavırdan uzaklaşacaktır.

Kahverengi Koltuk ve Fuşya Renk Dekor

Kahverengi ve fuşya salon mobilya dekoru
Kahverengi ve fuşya salon mobilya dekoru

Siz de kahverengi koltuk ve fuşya berjer modelleri ile güzel bir salon dekoru yapmak istiyorsanız işte size harika bir örnek. Fuşya renk ile odanıza hareket katabilir ve bu rengin hoşluğu ile salona enerji katabilirsiniz. Özellikle aksesuar seçimlerinde de küçük bazı ayrıntılara dikkat ederek odanızı daha yaşanılır ve tarz bir hale sokabilirsiniz.

Kahverengi ve Yeşil Salon Dekorasyonu

Kahverengi ve yeşil salon dekoru
Kahverengi ve yeşil salon dekoru

Birbirine en çok yakışan ve salona huzur getiren bu renkleri siz de bir arada kullanarak atmosferi bir anda değiştirebilirsiniz. Yeşil renk olarak isterseniz açık yeşilleri ya da daha koyu tonları kahverengi koltuk ve yeşil dekor ile harmanlayarak resimde ki gibi bir koltuk kılıfını kendi eşyalarınıza yaptırabilirsiniz.

Kahverengi ve Mavi Salon Dekorasyonu

Kahverengi ve mavi salon dekorasyonu
Kahverengi ve mavi salon dekorasyonu

Kahverengi ve mavinin bir arada kullanıldığı bu salon dekoru için bir tarafta kahverengi üzerinde dekoratif şekilde yer alan mavi ve çiçekli kırlent örnekleri bulunmaktadır. Diğer tarafta ise mavi rengi koltuk üzerinde kahverenginde ki kırlentler yer almaktadır.


Bir önceki yazımız olan Küçük Yatak Odaları İçin Dekoratif Fikirler başlıklı makalemizde küçük yatak odası, Küçük yatak odası dekoru ve küçük yatak odası fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir