İstanbul Mobilya Tamir Bakım Onarım ve Montaj Hizmetleri

İstanbul mobilya tamir bakım onarım ve montaj hizmetleri sağlayan profesyonel ekibimiz İstanbul ilinde ki tüm ilçelere aynı gün servis imkanı sağlamaktadır. Satın aldığınız mobilyaların montaj ve kurulumu, mevcut mobilyaların tamiri ve bakımı aynı zamanda da onarımı hızlı servis imkanı ile ev ve ofislere hizmet vermektedir.

İstanbul mobilya montaj ekibimiz her türlü markanın mobilyalarını söküp takma becerisine sahiptir. Kesinlikle ürünlere herhangi bir zarar verilmeden kurulumları yapılmaktadır.

İstanbul mobilya tamirat çalışanlarımız hangi markanın ürünü olursa olsun mobilya, sehpa, sandalye ve masa gibi tüm malzemelerin tamir işlemlerini yapmakta ve bakımlarını gerçekleştirmektedir.

İstanbul mobilya kurulum hizmetleri dahilinde tüm mobilya grublarını, mutfak, dolap, masa ve banyo da kullanılan tüm mobilyaların kurulumlarını ve aynı zamanda tamir işlemlerini yapmaktadır.

İstanbul mobilya montaj, bakım ve tamir servisi İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ki tüm ilçelere servis sağlamaktadır.

İkea, Koçtaş ve Bauhaus gibi mağazalardan satın aldığınız tüm ürünlerin kurulumu kesinlikle bekletilmeden aynı gün içerisinde gerçekleştirilir. Eğer bu markaların ürünlerinde tamir gerektirecek durumlarınız varsa yine İstanbul mobilya tamir servisi bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Mobilya montaj bakım tamir servisi yaptığı işlerden kısaca bahsetmek gerekirse;

* Birbirinden farklı tüm markaların mobilya kurulum ve tamir işleri.

* Yapı marketlerden satın alınan ürünlerin montajları.

* Ev ya da ofis içerisinde ki mobilyaların yer değişimi ve montajı.

* Çekmecelerde ki menteşelerin, ayakların, çekmecelerin ve kulp gibi malzemelerin değişimleri.

* Kapıdaki sürtme ve buna benzer sorunların giderilmesi.

* Sehpa, masa ve sandalye gibi ürünlerin tamir işlemleri.

* Kapılardaki aynaların camların ve mobilya üzerinde ki cam ve aynaların değişimleri.

* Tezgah değişimleri ve kapakların değişimi.

* Ofiste ki mobilyaların montaj, tamir ve bakımları.

* Otellerde ki tüm mobilyaların ve kapıların montaj, onarım ve bakım işlemleri itina ile İstanbul mobilya servisi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

İstanbul mobilya montaj ve tamir işlemleri için bize 0545 858 07 93 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir