İstanbul Boya Badana Tadilat ve Dekorasyon Ustası

Boya, badana, tadilat ve dekorasyon için siz de en uygun fiyatlara en titiz işçiliği sağlayan ustalarla çalışmak istiyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçin. Boya badana, ev ve iş yerlerinde ki tüm tadilat işlerini gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli işçilik, bütçeniz ile orantılı kaliteli malzemeler ve uygun fiyat garantisi ile  İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Eviniz eşyalı ya da eşyasız olsun ustalarımız titiz çalışması ile etrafı kirletmeden temiz bir işçilik çıkarmaktadır. İtina ile boya badana, tadilat ve iç dekorasyon yapan ekibimiz evinizi 1 gün içerisinde boyayarak size teslim etmektedir. Boya öncesinde eşyaları ve zemini korumak için boya naylonu kullanılarak boyanın herhangi bir yere bulaşması önlenmektedir. Ayrıca kapılara da bant çekilerek aynı şekilde boyanın bulaşması engellenmektedir. Müşteriler kendi istedikleri boya markası ve rengini seçerek ustalarımız boyama işlemeni kusursuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Siz de böylesi bir titiz çalışmadan faydalanmak istiyorsanız hemen bizi  0553 804 40 65 nolu numaradan arayabilirsiniz.

Boya badana ustası olarak hizmet veren ekibimiz aynı zamanda iç dekorasyon kartonpiyer ve duvar kağıdı gibi tüm uygulamaları başarılı bir şekilde yapmaktadır. Mutfak ya da gardrop kapaklarında gevşeme mi var menteşe değişimi mi gerekli? Hemen bizi arayarak hem küçük çaplı tadilat işlerini hem de büyük çaplı tadilat işlerini yaptırabilirsiniz.

İstanbul boya badana ustası ve diğer tüm tadilat dekorasyon işleri için haftanın 7 günü 24 saat boyunca aktif olan telefon numaramız 0553 804 40 65 ‘den bize ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlara boya, tadilat ve dekorasyon işleri İstanbul’un tüm semtlerine aynı gün hizmet ile sağlanmaktadır.


Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonu Örgülerle Kendin Yap Fikirleri - Örgü El İşi Örnekleri başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, kendin yap fikirleri ve Örgü El İşi Örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir