İğne Oyaları 2017 Modelleri ve Yapılışı

İğne oyaları 2017 modelleri ve yapılışı olarak hem kolay hem de birbirinden güzel modellerde ki iğne oyası yapımı konusunda sizler için galerimizi hazırladık. Aynı zamanda kolay iğne oyası yapımı için en kolay örnekleri sizler için derleyip hazırladık.

Plastik çatal ile iğne oyası yapılışı ise hanımların en çok merak ettiği iğne oyası örnekleri arasında gelmekte. Bunun için sizlere özel aşağıdaki videoyu paylaşmak istedim. Siz de bu videoyu izleyerek ve elinize bir adet plastik çatal, iğne ve iplik alarak bu işe başlayabilirsiniz. Plastik çatal fiyonk yapımı izlediğinizde eminim sizede çok pratik gelecek ve hemen yapmak isteyeceksiniz.

Sadece yazma değil aynı zamanda tülbent kenarına yapılan iğne oyası tülbent kenarı modelleri de usta ellerden harika tasarımlar ile galerimizi süslüyor. Çeyizlik havlu kenarı modelleri arasında daha çok gösteriş isteyenler ve bu konuda emek harcayanlar için ise galerimizde iğne oyası havlu kenarları konusunda da bilgiler paylaşıp resimlerini yayınlıyoruz.

Yukarıda ki videoda siz de plastik çataldan iğne oyası yapabilirsiniz. Plastik çataldan pratik bir şekilde yapılan bu örnek ile siz de farklı bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz ve bu örgü tekniğini merak edenlere de öğreterek faydalı olabilirsiniz.

Aşağıdaki galerimizde ise bu sezonun en favorisi olan pullu, işlemeli havlu kenarı, boncuklu oyalar, renkli çiçek motifleri ve daha fazlası için incelemeye başlayın.


Bir önceki yazımız olan En Yeni Yazma Oyası Örnekleri başlıklı makalemizde iğne oyası yazma kenarı, oya modelleri ve tığ oyası yazma kenarı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir