Havlu Kenarı İğne Oyası Örnekleri – İğne Oyası Havlu Modelleri

Havlu kenarı iğne oyası örnekleri özellikle detaylı bir işçilik ile yapılan ve özen gösterilmesi gereken bir işlemedir. İğne oyaları kumaş ya da tülbent gibi tekstilleri işlemeye güzelleştirmeye yarayan bir tekniktir. Eşyaları iğne oyaları ile süsleyerek güzel tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Yeni evlenecek olanlar için daha da önemli olan iğne oyası havlular hem gelin ve damadın kullanımı için hem de gelen misafirler için tasarlanmıştır.

Çeyizlik iğne oyası örnekleri yeni gelin olanların çeyiz görmelerinde dikkat çekerek hem kayınvalidenin göz hapsine girmektedir hem de çeyiz görmeye gelenlerin ilgisini çekmektedir. Çeyizlik bir eşya olmasının dışında iğne oyası havlu modelleri sayesinde banyo ve lavabo gibi bölümlere dekoratif anlamda güzel bir katkı sağlayabilirsiniz.

Havlu kenarı iğne oyaları için meyve desenlerinden bir kenar oyası yapabilir ya da tamamen zarif kullanım olarak çiçek desenlerini tercih edebilirsiniz. Zor görünün iğne oyası havlu örnekleri aslında öğrenildiğinde kısa zamanda profesyonel şekilde yapılabilir.

İğne oyası mutfak havlusu yaparak sadece banyoda değil mutfaklarda da bu örgü havlular kullanılabilir. Eskiden kapıların üzerine dahi havlular asılmaktaydı düşünün yani ne kadar çok alanda kullanılıyordu. İsterseniz boncuklu iğne oyası havlu kenarı da yaparak havluların kenarlarını ve üzerini süsleyebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Kelebek Aplike Yapımı - Resimli Kelebek Örneği Anlatımlı başlıklı makalemizde kelebek aplike yapımı, Örgü Kelebek Örneği ve tığ işi kelebek yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar
iğne oyası havlu kenarı örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir