Hasır Halatlar İle Yapımı Kolay Kendin Yap Fikirleri


Hasır halatlar ile yapımı kolay kendin yap fikirleri sayesinde evinize birbirinden güzel aksesuarları yapabilirsiniz. Kendiniz bu şekilde el emeği ile bir şeyler yapmak istiyorsanız ve hem kolay hem de ucuz maliyetler ile ev dekorasyon ürünleri için bu galerimizi kaçırmayın. Hasır halat ev aksesuar modelleri arasında dekorasyon için birbirinden özgün ve güzel tasarımları yapabilirsiniz.

İnsana denizi hatırlatan ve evinize huzur getirecek bu dekoratif halat modelleri bir çok obje üzerinde kullanılabilir. Dekoratif halat aksesuar modelleri ile siz de bu halatlardan farklı şekiller elde edebilirsiniz. Maliyet bakımından oldukça ucuz olan hasır halatları kendin evin her köşesinde kullanabilirsiniz. Özellikle duvar dekoru için kullanılan aynaların kenarlarına silikon ile bu hasır halatlardan şerit yaparak hem kenarlarında ki keskinliği önleyebilir hem de dekoratif aksesuar modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Hasır halatlar ile kendin yap fikirleri içerisinde yer alan bir diğer önerim ise ışıklandırmalar için kullanım. Bir gece lambasını kurumuş bir ağaç dalının ucuna takarak ve hasır halatı etrafına sararak güzel bir obje elde edebilirsiniz. Bir mumluk etrafında ya da evinizde bulunan eski bir vazo ile dahi değişik aksesuarlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Öncelikle halat temin etmeniz gerekmektedir. Kalınlıkları farklı olan halatları istediğiniz kalınlıkta tercih edebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız galerimizde içerisinden elektrik geçen hasır halatlar satılmaktadır bu halatlardan alarak siz de ışıklandırma yapabilirsiniz. Hasır halatlar avize fikirleri de odanın havasını bir anda değiştirmeye yetecektir.


Bir önceki yazımız olan Dekoratif Keçe Yastık Modelleri başlıklı makalemizde dekoratif keçe yastık, Dekoratif yastıklar ve keçe yastık hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir