Hasır Halat Avize Fikirleri

Hasır halat avize fikirleri ile siz de yepyeni tasarımları yapabilir ve istediğiniz özelliği avizenize ekleyebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken istediğiniz kalınlıkta ki bir hasır halatı alın ve istediğiniz aksesuarı kullanarak hasır halat avize modelini tasarlayın.

Hasır halatlar ile dekorasyon için o kadar farklı fikirler var ki sizlerle tek tek hepsini paylaşmak istiyorum. İlk olarak sizlere sunduğumuz Hasır Halatlar İle Dekoratif Fikirler konulu olan yazımıza detaylı olarak bakabilir ve birbirinden güzel özgün tasarımları görebilirsiniz.

Hasır halattan avizeler için sizlere hiç bir yerde görmediğiniz örnekleri paylaşıyorum. Seçtiğim tüm fikirler oldukça kolay ve yapımı da basittir. Sadece hasır halat avize için gerekli malzemeleri temin edin ve dekorasyon kısmını bana ve galerime bırakın.

Hasır Halat Avize Nasıl Yapılır?

İlk olarak nasıl bir avize yapacağınıza karar vermelisiniz.Daha sonra gerekli malzemeleri satın almalı ve işe başlamalısınız.

Örnek verecek olursak; hasır halat sarkıt avize modeli yapmak istiyorsanız cam bir kavanozu kullanabilirsiniz. Ya da sıradan bir lamba ve hasır halatı sarmak için elektrikçiden kablo satın alarak hasır halatı kabloya sarıp böyle kolay bir tasarımda elde edebilirsiniz. Dekoratif hasır halat avize için aslında basit tasarımlardan hoş şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.

Eğer ben farklı hasır halat avize fikirleri denemek istiyorum diyorsanız o halde hemen galerimize bakın derim.


Bir önceki yazımız olan En Yeni Etamin İşi Seccade Modelleri başlıklı makalemizde etamin işi namazlık örnekleri, etamin işlemeli namazlık ve etamin işlemeli seccade hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir