Hanımlara En Güzel Tığ İşi Etekler – Tığ Oyası Örgü Etek Modelleri

Hanımlara en güzel tığ işi etekler ile hazırladığımız bugün ki özel yazımızda örgüyü sevenlere özel galerimiz bulunmaktadır. Tığ işi etek modelleri konulu yazımıza kaç gündür özenle araştırdığım ve detaylı olarak incelediğim güzel etek örnekleri eklemek istiyorum. Eteği henüz sevmeyen ve gardrobunda etek bulunmayan hanımlar olduğunu biliyorum! Ama durun! bu müthiş örgü etek örnekleri ile sizlere de etekleri neden sevmeniz ve giymeniz gerektiğini göstereceğim.

Yaz ayları olsun kış ayları olsun ya da İlkbahar ve Sonbahar olsun 4 mevsim giyilebilir olan örgü el işi etek modelleri kimi zaman otantik tarzı kimi zaman hippi modelleri kimi zamanda modern tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Daha çok yaz aylarında örgü otantik etek modelleri dikkat çekmektedir. Üzerinde püsküllerin bulunduğu ve genellikle tahta boncukların yer aldığı kahverengi tonlarında ki bu etek örneklerini de sizler için galerimizde paylaşıyorum.

Kadınların vazgeçilmezleri arasında olması gereken etekler için sizlere süper önerilerim olacak! Sadece tığ işi örgü etek örnekleri değil aynı zamanda bu etekleri kombinlemeniz gereken üstleri de galerimizde sırası ile görebilirsiniz.

Etek örgü modelleri arasında tığ ile yapılan farklı ve ilginç örgü desenleri bulunmaktadır. Sokak modasında da ön plana çıkan bayan örgü etek modelleri gömlekler, bluzlar ve daha bir spor hava için tişörtler ile kombin yapılarak kullanılabilir.

‘Daha önce paylaştığımız örgü etek modelleri isimli yazıya tıklayarak siz de örnekleri görebilirsiniz.’

‘Yaz aylarında ya da kışın kalın çoraplar ile giyebileceğiniz örgü mini etek modelleri içinse bu yazıya tıklayarak en güzel örneklere ulaşabilirsiniz.’


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir