Halı Örtüleri İle Halılarınızı Renklendirin


Pasaj home ev tekstil ürünleri arasında halı örtüsü modelleri, dijital baskılı çocuk halıları, üç boyutlu klozet takımları ve 3D baskılı kırlent kılıfları yer almaktadır. Welsoft kumaştan tasarlanan halı örtüleri halınızı kenarlarındaki lastikler sayesinde tamamen sararak yepyeni bir görünüme kavuşturmaktadır. Halıların kirlenmesini önleyen lastikli halı örtüsü halıları tam olarak kavrayarak kaymayı önlemektedir. Dört tarafındaki lastikler sayesinde halıya geçirilen halı örtüleri farklı renk ve desen seçeneği ile pasajhome.com’da bulunmaktadır.

Evinizdeki halıların deseninden sıkıldıysanız, halı silme ve yıkama derdine son vermek istiyorsanız sizler için ultrasoft kumaştan ürettiğimiz bu halı örtülerini satın alabilirsiniz. Her türlü halı ölçüsüne göre dikim yapılarak ürün kapıda ödeme, havale ya da eft ile kapınıza kadar teslim edilmektedir. Düz renklerde halı örtüsü modelleri olduğu gibi farklı tarihi yapıların yer aldığı Eyfel Kulesi halı örtüsü, Kız Kulesi halı örtüsü vb. baskılardan oluşan üç boyutlu halı örtüsü modelleri de ürünlerimiz arasındadır.

Üç Boyutlu Halı Örtüleri

Harika renk geçişleri ve geometrik şekillerden oluşan halı örtüleri ile siz de modern bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Yaşam alanları için kullanılan örtüler sayesinde halılarınız her zaman temiz kalacak. Özellikle çocuğu olan aileler anti alerjik ve kolay temizlenebilen çocuk odası halı örtüleri ile onların renkli dünyalarını daha da güzel kılabilirler. Açıklı koyulu, kahve, mavi, fuşya ya da tüm renklerin bir arada olduğu lastikli halı örtüsü her renkte dekore edilen salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, antre gibi alanları tamamlayan dekoratif örtüler olarak kullanılmaktadır.

Evinizde hem derinlik içeren halı örtülerini kullanmak hem de renk olarak farklı çeşitleri tercih edebilirsiniz. Bunun için ise sizlere önerimiz üç boyutlu halı örtüsü modelleridir. Kelebek, gül, yaprak, menekşe, orkide ve saat gibi desenlerde üretilen halı örtüleri web sitemizde bulanmaktadır. Capcanlı renkleri ile kaliteyi sizlere sunan Pasaj Home dört tarafı lastikli ve çamaşır makinesinde yıkanabilir halı örtüsü üretmektedir. Sipariş üzerine istediğiniz desende ki halı örtüsünü farklı boyutlarda sipariş verebilir ve ürünü uzun seneler yıpranmadan kullanabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Taç 2017 Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri başlıklı makalemizde taç 2017 yatak örtüleri, taç yatak örtüsü ve taç yatak örtüsü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir