Evlerde Sıcak Şömine Dekorasyonu

Evlerde sıcak şömine dekorasyonu ile estetik bir hava yaratabilir ve odalarınıza şık bir hava katabilirsiniz. Şömine modelleri soğuk günlerde hem ısıtma aracı olarak kullanılmakta hem de görsellik açısından harika bir dekor sağlamaktadır. Görsellik açısından oldukça farklılık yaratan şömineler evinizde klasik stili bir anda değiştirecek. Dekoratif şömine modelleri arasında rustik modeller, klasik modeller, elektrikli şömineler vb. farklı tasarımlar yer almaktadır.

Dekoratif şömineler ev ortamına ısı sağlarken sadece görünüm amaçlı olanları da dekorasyona farklılık getirmektedir. Salon, oturma odası gibi alanlarda farklı yerlere konumlandırarak şömineleri kullanabilirsiniz. Şömine başında oturup kahvenizi yudumlarken hem ortamın sıcak havası ile vakit geçirebilir hem de evinizde rahat edebilirsiniz.

Soğuk kış aylarında şömine modelleri ile içinizi ısıtabilirsiniz. 2017 şömine modelleri ile hazırladığımız yazıyı inceleyebilir ve bu senenin moda şömine modellerini görebilirsiniz. Evinizin odasında ki köşe kısımları değerlendirebilir ya da duvarı ortalayarak şömineyi yerleştirebilirsiniz. Evinizde ki mobilyalara uygun renklerde şömineler renk renk ve desen desen bulunmaktadır. Şömine dekorasyonu için farklı taşları kullanabilir ve görünümde değişim yaratabilirsiniz.

Odunlu şömine

Elektrikli şömine

Doğalgazlı şömine

Etanöllü şömine

gibi farklı seçenekleri bulunmaktadır. Daha çok dağ evlerinde ve orjinalliği bozulmak istenmeyen ocaklı evlerde odunlu şömineler daha çok tercih edilmektedir. Elektrikli ve doğalgazlı şömineler ise artık modern evlerin vazgeçilmezleri arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde beyaz ev dekorasyonu, beyaz koltuklar ve beyaz mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir