Evinizi Süslemek İçin Dekoratif Vintage Aksesuarlar


Dekoratif vintage aksesuarlar ile siz de evinizde nostaljik bir hava yaratabilir ve sevdiklerinizi bu huzurlu evde rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Farklı temaların ve tarzların trend haline geldiği, vintage ev aksesuarları ile değişim yaratılan modern evleri sizler için araştırdık!

Eski ile modern ürünlerin birleşiminden oluşan vintage dekoratif aksesuarlar güzel bir harmanlama ile evinizde nostalji rüzgarları oluşturur. Country ev dekoru doğru bir şekilde yapıldığında kesinlikle sizi bir zaman tüneline sokarak geçmiş ve günümüz ile muhteşem bir frekans yakalayacaktır. Uygulaması özen isteyen bu tarz ürünlerde sizde yaptığınız seçimlerle evinizin dekorunu belirleyebilirsiniz.

Vintage ev dekoru için tercih edeceğiniz mobilyalar çok önem taşır. Aynı şekilde yazımızda da detaylıca anlatacağımız vintage ev aksesuar modelleri seçimleri de bir hayli önemlidir. Siz de belirli noktalara dikkat ederek istediğiniz vintage tarzı evinizin farklı odalarında yaratabilirsiniz.

Ahşap pencereden vintage saksı rafları
Ahşap pencereden vintage saksı rafları

Eski ahşap pencere çerçevelerinden dekoratif bir saksılık yapmaya ne dersiniz? Yukarıda ki örnek bahçe duvarları için tasarlanmıştır. İsterseniz evinizin herhangi bir odasına da bu vintage dekoratif saksı raflardan yapabilirsiniz.

Dekoratif vintage çiçeklik modeli
Dekoratif vintage çiçeklik modeli

Dekoratif olarak tasarlanan bu eskitilmiş çiçeklik üzerinde ister saksılarınızı isterseniz farklı objeleri yerleştirmek için kat kat bölümler yer alır. Vintage çiçeklik sayesinde odanız farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Eski kasalardan vintage duvar rafları
Eski kasalardan vintage duvar rafları

Vintage aksesuarları sergilemek için eski ahşap meyve kasalarından bu özel duvar raflarını yapabilirsiniz. İçine yerleştirilen çeşitli kağıtlar ile süslenmiş olan bu raflar içerisinde ise resimde gördüğünüz vintage tarzı objeler kullanabilirsiniz.

Vintage anahtarlık askısı
Vintage anahtarlık askısı

Evin giriş alanı olan antrelerde tercih edilen anahtarlık sizler için oldukça farklı tarzı ile sitemizde yer alıyor. Vintage anahtarlık üzerinde eski ahşap çerçeveli pencereler bulunmaktadır.

Vintage dekoratif kavanoz modelleri
Vintage dekoratif kavanoz modelleri

Mutfak dekorasyonu için tercih edebileceğiniz dekoratif vintage kavonozlar ile istediğiniz havayı yaratabilirsiniz. Kendin yap fikirleri arasında da yer alan bu kavanozları isterseniz el emeği ile yapabilirsiniz.

Vintage hoşgeldin kapı süsü
Vintage hoşgeldin kapı süsü

Kapı süsleri farklı türde ki ürünlerden tercih edilebileceği gibi yukarıda ki vintage dekoratif kapı süsü aksesuarları ile de kullanılabilir.

En güzel kapı süsü modelleri için yazıya tıklayarak birbirinden güzel ürünleri görebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan 2018 Kendin Yap Dekoratif Banyo Fikirleri başlıklı makalemizde banyo dekorasyonu, banyo kendin yap fikirleri ve dekoratif banyo hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir