Evinizdeki Kötü Kokulardan Kurtulmak İçin Tütsü Çeşitleri


Tütsü Nedir?

Yanarken kokulu dumanı bertaraf etmeye yarayan aromatik kokulu çubuklara tütsü denir.

Tütsü çeşitli ilaçların yapımında, dini törenlerde, güzel koku yaymak için ve meditasyon gibi çeşitli durumlarda kullanılır.

Evlerimize güzel kokular yayan ve ortama sakin bir hava katarak negatif enerjiyi uzaklaştıran tütsüler hızlı etki eden koku yayan ürünler arasındadır. Evinizin her daim güzel kokmasını ve ortamdan kötü kokuları uzaklaştırmak istiyorsanız tütsü çeşitleri arasından istediğiniz kokuyu tercih edebilirsiniz. Sadece koku olarak değil tütsüler aynı zamanda ortamdaki kötü enerjiyi de uzaklaştıran faydalar sağlamaktadır.

Kötü kokulardan tütsü ile kurtulun!

Günlük yaşantınızda kötü kokular ile baş etmek oldukça zordur. Özellikle apartmanlarda yaşıyorsanız yemek kokuları birbirine karışarak ortaya rahatsız eden kokular yaymaktadır. Pencereyi açtığınızda ise dışarıdan gelen is, egzos gibi kokular insanları rahatsız etmektedir. Siz de bu kokulara çözüm arıyorsanız sizlere önerimiz tütsü çeşitleri arasından dilediğiniz kokuyu tercih ederek denemeniz!

Tütsüler evde balık kızarttığınızda ortaya çıkan kokular, kızartma, sebze haşlama, soğan, sarımsak ya da boya gibi çeşitli kokuları bertaraf ederek ortamın mis gibi kokmasını sağlar. Nazara karşı kullanılan tütsüler ruhsal durumlara iyi gelerek huzur verir ve içinizi açar.

Çeşitli kokulara sahip olan tütsü modelleri çubuk ya da konik şeklindedir ve paket içerisinde satılır. Sandal kokulu tütsüler, tarçın kokulu tütsü çeşitleri, gül, hindistan cevizi, manolya, yasemin, lavanta, adaçayı vb. koku türlerinden oluşmaktadır. Aromalı tütsüler arasından sevdiğiniz ya da denemek istediğiniz kokuyu tercih ederek siz de evinizde ki kötü kokuları dilediğiniz koku türü ile değiştirebilirsiniz.

Aşağıda ki tütsü kokularını ve aradığınız tüm koku çeşitlerini tutsucesitleri.com‘dan bulabilirsiniz.

Hem aloe vera tütsü
Hem aloe vera tütsü
Hem kiraz tütsü
Hem kiraz tütsü
Hem lavanta tütsü
Hem lavanta tütsü
Hem meyve suyu tütsü
Hem meyve suyu tütsü
Hem Sai Baba tütsü
Hem Sai Baba tütsü

Bir önceki yazımız olan 2018'de En Güzel Yılbaşı Mekanları başlıklı makalemizde 2018 yılbaşı, 2018 yılbaşı eğlencesi ve yılbaşı konserleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir