English Home Banyo Paspası Modelleri


English home banyo paspası modelleri arasında harika renklerde ki ve desenlerde ki banyo paspas modelleri yer almakta. English home her sezon hazırladığı birbirinden güzel ev ürünleri ve ev tekstil malzemeleri ile hem çeyizleri hem de evlerimizi süslüyor. Banyo ürünleri, yatak örtüleri, nevresim takımları, yorgan, pikeler, ev aksesuarları gibi bir çok seçenek yer almaktadır. Banyo paspas modelleri ise English home markasının en gözde ürünleri içerisinde en fazla tercih edilenler arasındadır.

English Home banyo klozet seti lila, pembe ve stone gibi renkleri ile marka tarafından satışa sunulmaktadır. Banyo klozet ve paspas takımları özel makine kesimi ile şekillendirilmektedir. Banyolarda kullanılan bu özel tasarım paspaslar banyo dekorasyonu için oldukça önemli parçalar arasında gelmektedir. Banyo aksesuarları ile takım halinde dizayn ederek siz de en özel tasarımları yapabilirsiniz.

Paspas ve klozet takımları yine renk olarak oldukça farklı tonları ile dikkati çekmekte. Alice Makine kesme banyo paspası fiyatı 24,99 TL gibi oldukça uygun rakamlara satın alınabilmekte. Diğer paspas ve klozet seti takımları da aynı rakamlarda internet sitesinde bulunmakta. Bizde sizlere bu sezonun en gözde English home banyo paspas ve klozet takımları konusunda bilgi vermek istiyoruz. Galerimizden en yeni ürünleri ve desenleri inceleyebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Banyolar İçin Dekoratif Fikirler başlıklı makalemizde banyo dekorasyonu, banyo dekoru ve banyo mobilyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir