En Yeni Yazma Oyası Örnekleri


En yeni yazma oyası örnekleri arasında farklı renkteki iplerden tasarlanan birbirinden güzel yazma oyası modelleri yer almaktadır. Sizin için hazırladığımız galerimizde namaz başörtüsü modelleri renk renk desenlere sahip en güzel oyalar ile, çiçekli yazma kenarı oyaları için tasarlanan birbirinden müthiş renkte ki çiçekli oyalar, menekşeli yazma oyası modelleri ile yemenilere ve başörtülerine dilediğiniz oyaları işleyebilirsiniz.

Çeyizlik yazma örnekleri arasında örülen ve tığla yemeniye işlenen çok şık oya modelleri sizin için galerimizde yer almaktadır. Sadece baş örtüsü olarak değil aynı zamanda da oyalı fular örnekleri de yapılarak boyuna asmak için kullanılabilir. Siz en güzel ve unutulmayan 2017 en güzel tığ oyaları ile çeyizlere örnekleri tamamlayabilirsiniz. Anlatımlı olarak da internet sitelerinde yer alan bu örnekleri hemen yapmaya başlayın ve bu müthiş tasarımları kaçırmayın.

Tığla yazma örnekleri arasında kolay modelleri derledik ve özel süslü yemenilere dikilen bu modeller harika tasarımları ortaya çıkarmaktadır. Hanımların özellikle altın günlerinde buluşarak örgü ve el işi ördükleri bilinen bir gerçektir. Hanımlar sohbet eşliğinde örgülerini örerler ve birbirinden oya motifi örnekleri alarak onlarda beğendikleri bu örnekleri yapmaktadır. Siz de bu örneklerden yaparak herkeste hayranlık uyandırabilir ve örnekleri paylaşabilirsiniz.

İğne oyası yazma kenarı tasarımları da geçmişten günümüze hala çok değerlidir. Modaya uyan gençler bu iğne oyası örnekleri ile fular, küpe, kolye ve bileklik gibi orjinal tasarımları yapmaktadır.


Bir önceki yazımız olan Ahşap İle Geri Dönüşüm Fikirleri başlıklı makalemizde ahşap ile geri dönüşüm, ahşap palet fikirleri ve geri dönüşüm fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir