En Yeni 2018 Kanaviçe Örnekleri


En yeni 2018 kanaviçe örnekleri yine hanımların ilgisini çekecek birbirinden hoş renk ve desenlerde! Etamin denilince ilk akla gelen çarpılardan oluşan bir el işçiliğidir. Kumaş üzerine iğne ile işlenen bu el işçiliği büyük emek ve sabır istemektedir. Kanaviçe ile çeyizlik bir çok ürün yapabilirsiniz. Bunlar arasında kanaviçe runner, kanaviçe seccade, kanaviçe salon takımları gibi bir çok ürün el emeği ile yapılabilir.

Sizler için hazırladığımız en güzel örnekler arasında yer alan bu tasarımları direk resim üzerinden kumaşa işleyebilirsiniz. Çeyizlikler arasında kuşkusuz en çok dikkat çeken örnekler arasında Kanaviçe masa örtüsü modelleri gelmektedir. Salonda ve oturma odalarında en çok dikkat çeken detaylar arasında ki çeyizlik ürünlerde siz de dikkat çeken kanaviçe örneklerini kullanabilirsiniz. Çiçek motifleri,  hayvan figürleri ve aklınıza gelebilecek her türlü şekillerde kanaviçe işleme modelleri yapabilirsiniz. Kanaviçe havlu kenarı gibi birbirinden müthiş örnekler sizler için geliyor!

Kanaviçe havlu işlemesi örneği
Kanaviçe havlu işlemesi örneği

Kızların çeyizleri için hazırlanan bu havlu kenarları içerisinde en özel modeller arasında yer alan bu kanaviçe işlemeli havlu kenarı 2018 yılının en beğenilecek modelleri arasında gelmektedir.

Kanaviçe işlemeli dantelli masa örtüsü
Kanaviçe işlemeli dantelli masa örtüsü

Kumaş üzerine kanaviçe çiçek işlemelerinin yer aldığı bu masa örtüsü kenar kısımlarında ise iğne oyası örnekler bulunmaktadır.

Kanaviçe işlemeli dekoratif aksesuarlar
Kanaviçe işlemeli dekoratif aksesuarlar

Odanızın dekoru için tercih edeceğiniz bu şahane el işlemeli ürünleri ahşap kasnaklara geçirip kullanabilirsiniz. Kurdele işlemeleri ve farklı hayvan figürleri ile kanaviçeler yapabilirsiniz.

Kanaviçe işlemeli kavanoz kapağı
Kanaviçe işlemeli kavanoz kapağı

Mutfaklarda peçeteleri ve masa örtülerini süsleyen kanaviçeler artık reçel kavanozlarının kapaklarını da süslüyor. Kendi el emeğiniz ile yaptığınız reçellerin üzerini bu oval kanaviçe peçete modelleri ile daha göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Kanaviçe işlemeli kese modeli
Kanaviçe işlemeli kese modeli

Para, tesbih, bebek ya da farklı amaçlar için kullanılan kanaviçe kese modelleri arasında çiçek örneği ile süslenen bu kese eminim sizinde aradığınız örnekler arasındadır. İşte size hem basit hem de çok şık bir örnek.

Kanaviçe kitap ayracı
Kanaviçe kitap ayracı

Bu zamana kadar boyama ya da hazır bir şekilde yapılan kitap ayraçları günümüzde daha şık bir hal alarak kanaviçe işlemeli kitap ayracı haline dönüşmüştür.


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir