En Şık Pembe Ev Dekorasyonu


En şık pembe ev dekorasyonu için tercih edilen renk ağırlıklı olarak pembe kullanıldığı için aslında bir çok kişi tarafından oldukça farklı bir tarz olmaktadır. Bayan rengi olarak bilinen pembe renk çoğu erkek için pembe panjurlu ev fikri oldukça klişe kabul edilmektedir. Evin odalarında ki duvar renkleri tamami ile pembe renk ile boyanmış ve evde ki mobilyaların aksesuarların pembe olarak dizaynı ile tasarlanmaktadır.

Pembe ev dekorasyonu fikrine olumlu bakanlar sizlere önereceğimiz bir çok ev dekorunu siz de evinizde uygulayabilirsiniz. Perdelerde ve mobilyalarda toz pembe renkler ilgi çekici olabilir. Klasik görünüme sahip mobilyalarda pembe renk oldukça etkili bir tarz yaratmaktadır. Pembe rengi asil bir şekilde kullanmak istiyorsanız sizlere önerimizi dikkatle inceleyebilirsiniz.

Pembe renkli ev dekoru için yalnızca yatak odası gibi alanlarda tercih edebileceğiniz gibi tüm odalarda farklı renk geçişleri ve pastel pembe tonları kullanılabilir. Pembe renk ile dizayn edilen mobilyalar hazır olarak biraz zor bulunmaktadır. Siz özel olarak koltuklarınızı pembenin tonlarında ki kumaşlar ile kaplatabilirsiniz.

Dekoratif pembe ev modelleri için farklı renkleri birbiri ile harmanlayarak ya da kombin yaparak kullanılabilir. Özellikle yeşil tonları ile pembe renk iyi birer uyum sağlar.

 


Bir önceki yazımız olan Berjer Koltuklar başlıklı makalemizde berjer koltuk, berjer koltuk modelleri ve berjer koltuk takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir