En Güzel Kapı Süsü Modelleri

En güzel kapı süsü modelleri ile siz de evinizde en farklı tasarımları kullanabilirsiniz. İster bu kapı süsü modellerini kendiniz yapın isterseniz hazır olarak satın alın her ikisi de evinizin dekoruna katkı sağlayarak ortamın güzelliğini ön plana çıkaracaktır.

Kapı süsü modelleri denilince ilk olarak akla dış kapıya takılan süsler gelse de günümüzde artık bebek odaları için, yatak odaları içinde farklı farklı tasarımlarda kapı süsleri yapılmakta. Kendin yap kapı süsleri ile siz de evde kendiniz bu süsleri yapabilirsiniz. Elinizde ki malzemeleri kullanarak üzerine örgü ve el işleri yaparak harika bir örnek çıkarabilirsiniz.

Bu konuda bir fikire ihtiyacım var diyorsanız işte size birbirinden güzel harika öneriler. En güzel kapı süsü örnekleri ile siz de evinizin dizaynını yenileyebilir ve ortama şık detaylar katabilirsiniz.

Dekoratif kapı süsü modelleri arasında malzeme olarak daha çok keçe kullanılsa da artık o kadar çok seçenek mevcut ki hangisini saysam bilemiyorum. En iyisi tek tek neler varmış galerimizden inceleyip görelim. Sizin için hazırladığım kapı süsü örnek modelleri hiçbir yerde bulamayacağınız tasarımlara sahip modellerdir.


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir