En Çok Beğenilen İğne Oyası Modelleri


En çok beğenilen iğne oyası modelleri arasında siz de hanımlar içerisinde en çok öne çıkan ve sıklıkla yemenilere, yazmalara ve diğer ev malzemeleri üzerine eklenen oyaları merak ediyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Kadınların hem vakitlerini değerlendirmek, hem yeni ürünler ortaya çıkarıp hobi edinmek hem de para kazanmak için yaptıkları iğne oyası modelleri özellikle meraklılar için aşağıdaki galerimizde sıralanmaktadır.

İçerisinde birbirinden farklı oyaların bulunduğu yemeni, tülbent, başörtüsü, havlu kenarı, masa örtüsü, köşe dantelleri, kenar dantelleri, namaz başörtüleri, peçete kenarı gibi çeşitleri bizim sayemizde hemen görebilir ve ulaşabilirsiniz.

İğne oyası modelleri yeni tesbih püskülü
İğne oyası modelleri yeni tesbih püskülü

Ev tekstil ürünlerini süslemek için kullanılan oyalar arasında en çok ilgi çeken iğne oyaları günümüzde takıları, kıyafetleri ve fular gibi aksesuarları da süsleyerek hayatımızın her noktasına dahil olmaktadır. Siz de havlu kenarına, yemeni kenarlarına ya da başka ürünlere iğne oyası yaparak süslemeler yapabilirsiniz.

Siz de en güzel iğne oyası örnekleri ile farklı çiçek motiflerini farklı renkler ile yapabilirsiniz. Galeride yer alan örnekleri inceleyin ve en beğendiğiniz örneği siz de yaparak kullanın.


Bir önceki yazımız olan Penye İplik İle Harika Örgü Modelleri - Spagetti İpinden El İşleri başlıklı makalemizde penye ip örgü modelleri, penye ip sepet ve penye iplik paspas hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar
iğne oyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir