El Yapımı Banyo Aksesuar Modelleri


El yapımı banyo aksesuar modelleri ile siz de çok uygun fiyatlara ve kendi el emeğiniz ile farklı aksesuar örnekleri yapabilirsiniz. Özellikle evinize gelen misafirlerin merak edeceği bu ürünler yaşam alanınıza dekoratif bir anlam katacak. Banyo aksesuarları el yapımı ile tasarlandığında daha özel ve daha güzel olacak.

El işi banyo aksesuarları evde yaşayan tüm fertler tarafından kullanılabilen ortak kullanım eşyaları olarak hazırlanabilir. Ya da kişiye özel banyo aksesuarları yaparak elinizde ki kullanmadığınız bir çok ürünü değerlendirebilirsiniz.

Kendin Yap Banyo Aksesuar Modelleri

Ahşap banyo duvar rafı ve aksesuarlar
Ahşap banyo duvar rafı ve aksesuarlar

Romantik mumlar ile kaplanan bir banyo hayal ediyorsanız siz de ahşaptan bu tarz duvar rafları yapabilir ya da yaptırabilirsiniz. Üzerinde yine kendi eliniz ile yaptığınız aksesuarları sergileyebilir ya da renkli kokulu sabunları buralara yerleştirebilirsiniz.

Banyo için kullanışlı kendin yap fikirleri
Banyo için kullanışlı kendin yap fikirleri

Tam bir toparlayıcı olan bu metal kovalar ile siz de banyoda ki gereksiz dağınıklığı toplayabilirsiniz. Saç fırçaları, diş fırçası, diş macunu, parfümler, saç spreyleri, şampuanlar, saç maşası, makyaj fırçaları gibi bir çok eşyanızı bu dekoratif görünümlü duvar askısında barındırabilirsiniz.

Cam kavanozdan banyo aksesuarları
Cam kavanozdan banyo aksesuarları

Banyo aksesuarları olarak evinizde kullanmadığınız cam kavanozlardan yola çıkarak bir çok farklı eşya ortaya çıkarabilirsiniz. Yukarıda ki örnekte olduğu gibi kavanoz içine farklı oyuncakları yerleştirerek ve farklı bir sıvı kullanarak böyle güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

El yapımı banyo duvarı çiçekleri
El yapımı banyo duvarı çiçekleri

Banyo duvar aksesuarları arasında yer alan ahşap kare tablalar üzerine cam kavanozlar ile canlı çiçek türleri yerleştirilmiştir. Harika bir görsellik sunan bu el yapımı aksesuar modelleri ile siz de banyo dekorasyonunu yenileyebilirsiniz.

Ahşap kasa banyo havluluk modelleri
Ahşap kasa banyo havluluk modelleri

Banyonuza renkli ve dekoratif bir havluluk yapmak istiyorsanız eski ahşap kasalardan hemen bu fikri hayata geçirebilirsiniz. Kasaları renkli boyalar ile boyayın isterseniz üzerine çeşitli figürlerde yapıştırabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan En Güzel Hediyelik Eşyalar Burada! başlıklı makalemizde hediyelik eşya, kupa bardak ve mum hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar
evde banyo aksesuar yapımı, kendin yap banyo, mutfak aksesuari cicekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir