El Örgüsü Dantel Mutfak Perdeleri

El örgüsü dantel mutfak perdeleri ile siz de evinizde geleneksel bir hava yaratabilir ve bu yılın modası dantel mutfak perde modellerini kullanabilirsiniz. Hazır el örgüsü perde modelleri olduğu gibi kendinizde bu örnekleri yaparak kendi tasarımınızı ortaya çıkarabilirsiniz. El örgüsü dantel perdeler üzerinde hem tığ işi oyalar hem de farklı oya stilleri kullanılmaktadır.

Artık çoğu evde stor perdeler ve diğer tül perde modelleri yer alsada eskiyi evinizin dekoruna katmak mutfağınızı bir hayli değiştirecektir. Özellikle de dekoratif mutfak perde modelleri için bu özgün tasarımları örebilirsiniz. El işi mutfak perdeleri için özel olarak hazırlanan bu örnekler genellikle tığ ile yapılmaktadır. Tabi ki şiş ile örülen modelleri de bulunmaktadır.

Dantel mutfak perdesi örnekleri üzerinde genellikle hayvan figürleri ve doğadan çiçek gibi desenler yer almaktadır. Kuşlar, kelebek desenleri, kuş desenleri, güller ve papatyalar gibi farklı işlemeler perdeler için kullanılmaktadır. Genellikle beyaz renkli dantel ipleri tercih edilirken bazıları ise renkli iplerden farklı dekoratif ürünler ortaya çıkarabilir. Motifli mutfak perdesi olarak salon ve oturma odası gibi alanlar için yapılan peçete örneklerinden yola çıkılarak yepyeni modeller geliştirilmiştir. Siz de tüm bu modelleri görmek ve örmeye başlamak için hemen bol miktarda örgü mutfak perdesi içeren galerimizi gezebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan 2017 Çocuk Odası Perdeleri başlıklı makalemizde çocuk odası perde modelleri, çocuk odası perdesi ve erkek çocuk odası perdesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar
[keyword]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir