El İşi Örgü Mutfak Aksesuar Örnekleri – En Yeni Örgü Altlıklar ve Tutacaklar

El işi örgü mutfak aksesuar örnekleri gelmiş geçmiş en eski el işleri arasında gelen örgülerdir. En yeni örgü altlıklar ve tutacaklar ile süslenen mutfaklar daha sıcak ve daha yaşanılır olmaktadır. El emeği ile yapılan bu örnek motifler özellikle ev hanımlarının özel ilgisi arasındadır. Örgü mutfak aksesuarları olarak hazırladığımız galerimizde en yeni ve en güzel örnekleri bulabilirsiniz.

Mutfak örgü modelleri için yapılan farklı bir çok örnek bulunmaktadır. Bunlar arasında yemek masalarını süsleyen örgü Amerikan servisleri, örgü peçeteler yer almaktadır. Mutfak içerisinde ise örgü fırın örtüsü fırınları kapatmak için, örgü buzdolabı örtüsü buzdolabının üzerini hem süslemek hem de yağdan korumak için kullanılır.

Örgü bardak altlığı modelleri de renk renk desen desen süslemeler ile harika bir tasarım ortaya çıkarmaktadır.

Örgü tutacak modelleri ile yayınladığımız yazımızdaki galeriyi hemen inceleyin’bknz.

Özellikle 80 li yılların modası olarak tanımlanan örgü aplike modelleri artık günümüzde kilim ya da paspas gibi eşyalarda canlanarak mutfak aksesuar çeşitleri olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Dantel mutfak perde modelleri ile mutfağınızı daha da estetik hale dönüştererek bu fikirlerimizi göz ardı etmeyin.


Bir önceki yazımız olan Sık İğne Yelek Örneği Resimli - Sık İğne İle Motifli Bayan Yelek Yapımı başlıklı makalemizde motifli bayan yelek modeli, sık iğne yelek ve sık iğne yelek yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir