El İle Örülmüş Örgü Bot Modelleri

El ile örülmüş örgü bot modelleri hazır örgülerin dışında makine ile değilde el ile örülen renkli ve en moda tasarımları içerisinde barındıran bir galeri örneğidir. Her gün sizlere en yeni modelleri seçerek paylaşıp hanımlara yararlı olmak için çalışarak sizlerin beğenisini almak için çaba harcıyorum. Umarım bu örgü bot modelleri içerisinden sizinde beğendikleriniz olur ve bu örnekleri hemen örmeye başlayarak faydalı olduğumu hissedebilirim.

Örgü ev botu örnekleri içerisinde bayanlar için, kız çocukları için ve erkek çocukları için örgü çocuk bot modelleri yer almaktadır. El örgüsü bot modelleri olarak sarı, mavi, kırmızı, yeşil, siyah gibi renklerden dilediğinizi kullanabilirsiniz. Özellikle çocuk ev botu örmek istiyorsanız onların sevdikleri renkleri kullanarak bir sürpriz yapabilirsiniz. Çocuğunuz okuldayken o görmeden bu örgü bot örnekleri arasından en beğendiğiniz modeli seçerek örüp ona güzel bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz.

Bot patik örnekleri üzerinde istediğiniz süslemeleri kullanın ve dilediğiniz örgüler ile süsleyin. Ponponlar, kurdeleler, bağcıklar, çiçekler ile süsleme yapabilirsiniz.

Daha önceki yazımızda ki örgü çiçek motif örnekleri arasından da seçim yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Harika Örgü Bolero Modelleri 2017 Örnekleri başlıklı makalemizde 2017 örgü bolero modelleri, bolero örnekleri ve örgü bolero bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir