Doğtaş Mobilya Oturma Grubu Modelleri

Doğtaş mobilya oturma grubu modelleri dekorasyon konusunda adını Türkiye’de duyurmuş bir Doğtaş mobilya markasının en güzel ürünlerini sunmaktadır. Uzun yıllardır mobilya sektöründe faaliyet gösteren bu marka oturma grupları ile binlerce eve dahil olmuş ve dekorasyonu yeni baştan yaratmış özel tasarımları sunmaktadır.

Her sezon en özel koleksiyon mobilyaları ile tüketicilere seçenekler sunan Doğtaş koltuk takımları konusunda çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Her zevke hitap eden marka bu sektörde en önde gelen isimler arasındadır. Özgün tasarımlara sahip olan marka oldukça da işlevsel mobilyalar üretmektedir.

Estetik ve konfor için modern ve özgün çizgileri özel tasarımlara dönüştüren Doğtaş mobilya kendi ifadelerinde bu sözcükleri dile getirmektedir. Siz de bu markanın müşterisi olmak istiyorsanız harika ve eşsiz güzellikte ki ürünleri siz de evinizde kullanabilirsiniz.

Doğtaş mobilya salon takımları arasında birbirinden farklı renk ve desenlere sahip tasarımlar bulunuyor. Doğtaş mobilya köşe takımları içerisinde ise yine her odanın boyutlarına uyabilecek tasarımlar yer almaktadır. Ayrıca birbirinden güzel maxi takımlar ve berjer modelleri de ürünün sezon modellerinde bulunmaktadır.

Doğtaş mobilya chester koltuk modeli olarak ürettiği yeni sezon tasarımı Bristol Chester salon takımı trend mavi rengi ve zarifliği sadece 5.995 TL’ye satışa sunuluyor.


Bir önceki yazımız olan Konfor Mobilya Ürün Yelpazesi başlıklı makalemizde konfor mobilya, konfor mobilya çeşitleri ve konfor mobilya modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir