Dekoratif Çekmece Kulpları Modelleri

Dekoratif çekmece kulpları modelleri ile siz de sıradan bir dolabınızı estetik ve modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Komodinlerde ve dolaplarda kullanacağınız bu kulplar ile siz de eşyalarınızı farklı bir hale büründürebilirsiniz.

Aslında hiç dikkat çekmeyen ya da atmaya dahi karar verdiğiniz bir dolabı sadece basit ipuçları ile yepyeni hale getirebilirsiniz. Öncelikle boya ile dolabı istediğiniz renge boyar ardından bu müthiş kulplardan tercih ederek çekmecelere zarafet getirebilirsiniz. Dekoratif çekmece kulpları sadece hazır olarak satın alınan ürünler değildir. Siz de kendin yap fikirleri arasına bu çekmece kulpları modelleri olarak ekleme yapabilir ve elinizde ki malzemeler ile çeşitli tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz.

Dekoratif çekmece kulpu modelleri ile siz de çekmeceli dolapları, tuvalet masasını, antre dresuar modellerini ve diğer tüm dolap ve çekmeceleri bu tarz güzel kulplar ile süsleme yapabilirsiniz. İsterseniz kendinizde farklı aksesuarlar ya da halatla bile çekmecelere kulplar tasarlayabilirsiniz. Tamamen sizlerin hayal gücüne kalmış olan bu dekoratif ürünler ile evinizde şık detaylar yaratabilirsiniz.

Yukarıda rakamlı çekmece kulpları çok hoş ve güzel bir dizayn örneğidir. Ayrıca hayvan figürlü kulplar ile de yatak odalarını, genç odaları ve bebek odalarında ki çekmece kulplarını süsleme yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Dekoru Perde Fikirleri başlıklı makalemizde perde modelleri, yatak odası perde modeli ve yatak odası perdeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir