Dekoratif Banyo Küvet Modelleri


Banyoları sıradanlıktan kurtaran küvet modelleri duş alınan mekan için oldukça önemli eşyalar arasında gelmektedir. Evinizin stiline göre banyo küvet modellerini farklı tarz ve konsept ile modelleyebilirsiniz. Eğer siz de sıradan banyo dekorundan sıkıldıysanız farklı renklerde ki ve farklı konseptlerde ki küvetleri satın alabilirsiniz. Küvet modellerini tercih ederken öncelikle sizler için önerdiğimiz bazı modelleri inceleyebilirsiniz.

Şık bir tasarım istiyorsanız ışıltılar ile dolu olan küvet dekorasyonunu banyonuzda kullanabilirsiniz. Ayaklı küvet modelleri vintage tarzı ev döşemelerinde banyonuzun orta bölümünde farklı bir çılgınlık olarak denenebilir. Ya da banyo mobilyalarınız ile uyum sağlayan bir küvet modelini banyo tasarımında fikir olarak bulundurabilirsiniz.

Banyo dekorasyonu için uygulamaya geçmeden önce eminim siz de hayallerinizde ki banyo tasarımını sağlamak istiyorsunuz fakat mobilyalar ve küvet arasında ki uyuma tam olarak karar veremiyorsanız o zaman sizlere bir kaç önerim olacak.

Banyonuzun büyüklüğüne göre fikirleri genişletebilir ya da daraltabilirsiniz. Orta boyutlarda ki bir banyo düşünürsek eğer ilk girdiğinizde sağ tarafta küvet ve sol kısımda lavabo, klozet ve banyo dolaplarını düşünebiliriz. Dolaplarda beyaz renk ve büyük bir ayna ile uyum sağlanırken klozet ve lavabo son zamanların modası olan bir dizayn ile bizi karşılaşın. Orta kısımda banyo paspasları yerine uzun bir etnik desenli kilimi tercih edebilirsiniz. Küveti ayaklı olarak düşünürsek konulduğu bölüm biraz duvardan uzakta kalmalı tabi ki tesisatta ona göre ayarlanmalı. Asma tavanda loş bir aydınlatma ve zeminde koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Siz de kendi banyo fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir